+371 67114284

Pirmajai dzīvokļu ēkai bijušās Vidzemes maiznīcas teritorijā nosvinēti spāru svētki

Pirmajai dzīvokļu ēkai bijušās Vidzemes maiznīcas teritorijā nosvinēti spāru svētki
Bijušās Vidzemes maiznīcas teritorijā Teikā mājokļu attīstītājs “Bonava Latvija” atzīmējis jaunā dzīvojamo māju projekta pirmās ēkas spāru svētkus.
Piecu stāvu dzīvojamā ēku veidos 40 divu līdz četru istabu dzīvokļi, un tās būvniecību plānots pabeigt šī gada novembrī.
Kopumā bijušās Vidzemes maiznīcas teritorijā paredzēts izbūvēt trīs piecu stāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas, būvniecībā un teritorijas labiekārtošanā ieguldot 20 miljonu eiro.
Pašlaik norisinās arī projekta otrās ēkas – 80 dzīvokļu – būvniecības darbi, ko paredzēts pabeigt nākamā gada pavasarī. Savukārt projekta trešās un vislielākās – 100 dzīvokļu ēkas – būvniecību plānots uzsākt šī gada rudenī. Visu projektu paredzēts pabeigt līdz 2024. gada sākumam.
“Šī projekta vislielākais trumpis ir tā atrašanās vieta ar visām pilsētas centra priekšrocībām – pārdomātu un ērtu satiksmes infrastruktūru un tuvumā esošiem pakalpojumu un tirdzniecības objektiem. Teika pēdējos gados viennozīmīgi kļuvusi par vienu no sociāli aktīvākajām un inovatīvākajām pilsētas daļām, pretendējot uz vietējās Silīcija ielejas statusu, vienlaikus saglabājot apkaimei raksturīgo mierpilno dzīves ritējumu un nošķirtību no centra kņadas,” norāda “Bonava Latvija” mārketinga un pārdošanas vadītājs Kaspars Ekša.
Pašlaik aptuveni 80% no visiem pirmās ēkas dzīvokļiem ir jau pārdoti vai rezervēti, vienlaikus, turpinot attīstību, nākamnedēļ tiks uzsākta projekta otrās mājas nākamās kāpņu telpas dzīvokļu tirdzniecība.
Domājot par ēku funkcionalitāti, katrā mājā būs pieejams lifts, savukārt pagraba līmenī izbūvētas plašas un drošas personīgās noliktavas, kur novietot velosipēdus un citas lielgabarīta mantas, tādējādi atbrīvojot vairāk vietas dzīvoklī. Tāpat komforta un labsajūtas līmeņa uzturēšanai katrs dzīvoklis tiks aprīkots ar modernu gaisa apmaiņas sistēmu, nodrošinot telpās vienmēr patīkamu klimatu. Projektā liela uzmanība pievērsta ilgtspējai un vides aizsardzībai – pie katras ēkas būs pieejama ar nojumi aprīkota velonovietne, savukārt pie iebrauktuves teritorijā tiks ierīkots publiskais elektrouzlādes punkts. Visu trīs ēku iedzīvotāju lietošanai teritorijā tiks izbūvēta arī virszemes autostāvvieta ar vairāk nekā 170 vietām.
“Bonava Latvija” īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā. Kopumā būvniecības stadijā 2022. gadā būs 1289 dzīvokļi septiņos projektos, un līdz gada nogalei plānots pabeigt 362 dzīvokļu būvniecību.
“Bonava Latvija” ir nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātesuzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Pašlaik uzņēmumā strādā aptuveni 2100 darbinieki, un tas attīsta dzīvojamo māju projektus Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, 2021. gadā sasniedzot apgrozījumu 1,5 miljardu eiro apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/pirmajai-dzivoklu-ekai-bijusas-vidzemes-maiznicas-teritorija-nosvineti-sparu-svetki-507575
Meklēšana