+371 67114284

Par Disney piederošo Miramax interesējas būvkompānijas vadītājs

www.db.lv
Par Disney piederošo Miramax interesējas būvkompānijas vadītājs
Lelde Petrāne
08.07.2010


Būvkompānijas vadītājs Ronalds Tjūtors (Ronald Tutor) patlaban ar Walt Disney Co pārrunā iespēju iegādāties tai piederošo Miramax filmu studiju. Iegādi varētu atbalstīt privātā kapitāla uzņēmums Colony Capital, atsaucoties uz vārdā nenosauktiem informācijas avotiem, vēsta Bloomberg.

Sarunas turpinās jau gandrīz diennakti, sacījis viens no informācijas avotiem. Ja tās būs veiksmīgas, par vienošanos varētu tikt paziņots līdz nākamajai nedēļai.

Saskaņā ar cita avota sniegto informāciju R. Tjūtors, meklējot finansējumu, vērsies pie Colony Capital. Losandželosā bāzētais uzņēmums, ko vada Toms Baraks, ir investējis arī Maikla Džeksona Neverland rančo.

Disney par Miramax prasa no 600-700 miljoniem ASV dolāru.

Kalifornijā bāzētās būvkompānijas Tutor Perini Corp. priekšsēdētājs un vadītājs R. Tjūtors neesot atbildējis uz telefona zvaniem, kuru mērķis bijis iegūt viņa komentāru. Komentāru nav sniegusi arī Disney pārstāve.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/331-pasaule/225684-par-disney-piederoso-miramax-interesejas-buvkompanijas-vaditajs
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā
Ziepniekkalna iela, 6. stāvs, 3 istabas, 133.00m2
265000.00 EUR 1992.48 EUR / m2

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava
Jelgavas iela, 2 stāvi, 7 istabas, 311.00m2
22000.00 EUR 70.74 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu