+371 67114284

Ogrē applūdušas jau vairāk nekā desmit mājas

Ogrē applūdušas jau vairāk nekā desmit mājas

Ogres upes krastā, dārzkopības sabiedrības "Dārziņi" apkārtnē, applūdušas jau desmit līdz 12 ēkas, aģentūru LETA informēja Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis. Ūdens līmenis turpina celties, to ietekmē strauji kūstošais sniegs un ledus vižņi, kas krājas upes līkumos un lejtecē.


Ja iepriekš tika ziņots, ka ledus vižņi upē veido sastrēgumu piecu kilometru garumā, tad šobrīd var runāt jau vismaz par desmit kilometriem. Ledus ir iestrēdzis, tam nav, kur palikt, tāpēc veidojas plūdi.


Vēl par evakuāciju neviens no iedzīvotājiem informējis nav. Ulmanis atklāj, ka iedzīvotāji ir informēti par to, kā reaģēt šādās situācijās, ar ko ir jānodrošinās un kur nepieciešamības gadījumā zvanīt.


Kā aģentūru LETA informēja Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Nikolajs Sapožņikovs, trešdienas, 14.janvāra, vakarā strauji cēlies ūdens līmenis Ogres lejtecē Ogresgala pagasta teritorijā, applūdinot zemākās vietas.


Ogres lejtecē ledus sastrēgums saglabājas vairāku kilometru garumā. Plūdi Ogresgala pagastā un Ogres pilsētā ir iespējami.


Pašlaik ūdens līmenis strauji cēlies virs Ogres HES, to veicina tur sakrājušies ledus vižņi. Visi aizvari Ogres HES aizsprostā ir izņemti. Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis informē, ka tieši šo vietu šobrīd var uzskatīt par plūdu riska epicentru. Operatīvā informācija liecina, ka sākuši applūst zemākajā teritorijā esošie īpašumi dārzkopības sabiedrībā "Ogre".


Operatīvie dienesti nepārtraukti uzrauga situāciju un ir gatavi rīcībai, ieskaitot evakuācijas pasākumus.

Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos
Strēlnieku prospekts, 3. stāvs, 3 istabas, 77.60m2
198000.00 EUR 2551.55 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Miesnieku iela, 1. stāvs, 4 istabas, 192.00m2
4992.00 EUR 26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu