+371 67114284

Norvēģijas Banka pirmā no Eiropas valstīm paaugstina likmi

www.db.lv
Norvēģijas Banka pirmā no Eiropas valstīm paaugstina likmi
Žanete Hāka
[email protected]
28.10.2009

Kā jau tirgus dalībnieki gaidīja, Norvēģijas centrālā banka šodien paaugstināja bāzes likmi, kļūstot par pirmo centrālo banku Eiropā, kas kopš krīzes beigām cēlusi likmi.
Kā liecina paziņojums Norvēģijas Bankas mājaslapā, likme pacelta par 0.25 procentpunktiem līdz 1.5 %.

Centrālā banka signalizējusi arī par tālākiem likmes pieaugumiem. «Likmei jābūt intervālā no 1.25 % līdz 2.25 % periodā līdz nākamajam Monetārās politikas pārskatam 2010. gada 24. martā,» norādīts bankas paziņojumā.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/a/2009/10/28/Norvegijas_Banka_pirma_no
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Valmieras iela, 4. stāvs, 1 istabas, 28.00m2
300.00 EUR 10.71 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 4. stāvs, 2 istabas, 127.30m2
590000.00 EUR 4634.72 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Ganu iela, 2. stāvs, 2 istabas, 48.00m2
1200.00 EUR 25 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu