+371 67114284

Neveiksmīgajiem kredītņēmējiem atbalstu sola rudenī

www.db.lv
Neveiksmīgajiem kredītņēmējiem atbalstu sola rudenī
Jānis Lasmanis
[email protected]
07.07.2009

Palīdzības mehānismus grūtības nonākušajiem kredītņēmējiem vajadzētu apstiprināt līdz rudenim, raidījumā 900 sekundes sacīja Saeimas Tautsaimniecības komisijas priekšsēdetāja pienākumu izpildītājs Vents Armands Krauklis.

Krauklis norādīja, ka tieši rudenī, kad sāksies apkures sezona, cilvēki, kuriem saskārušies ar algu samazinājumu, varētu rasties grūtības ar kredītu atmaksu. Deputāts norādīja, ka Saeimā iespējams nepieciešamās izmaiņas likumos apstiprināt divu trīs mēnešu laikā, līdz ar to līdz rudenim to būtu iespējams izdarīt.

Krauklis sacīja, ka otrdien Saeimas komisija uzklausīs Finanšu ministrijas darba grupas paveikto grūtībās nonākušo kredītņēmēju atbalsta priekšlikumu izstrādē.
Viņš bažījas, ka, ņemot vērā valsts budžeta samazinājumus, ja Finanšu ministrija netiks skubināta priekšlikumu izstrādē, tad tie arī nekur tālāk netiks virzīti.

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti otrdien tiksies ar Finanšu ministrijas (FM) pārstāvjiem un diskutēs par iespējamajiem risinājumiem kredītņēmēju un kredītiestāžu atbildības apmēra sabalansēšanai.
Deputāti vēlas uzzināt, kādi ir FM darba grupas piedāvātie priekšlikumi un kā risināt grūtībās nonākušo mājsaimniecību nespēju pildīt kredītsaistības.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/a/2009/07/07/Neveiksmigajiem_kreditnem2
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos
Strēlnieku prospekts, 2. stāvs, 3 istabas, 60.60m2
203616.00 EUR 3360 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu