Nedēļas nogalē notiks Baltijas vadošā būvniecības industrijas izstāde Māja I 2019

Nedēļas nogalē notiks Baltijas vadošā būvniecības industrijas izstāde Māja I 2019 

No 14. līdz 17. martam starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas vadošā būvniecības industrijas izstāde «Māja I 2019», kurā būs aplūkojamas jaunākās būvniecības tehnoloģijas un risinājumi, informē starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādē būs aplūkojami būvinstrumenti un būvtehnika, būvmateriāli, apkures sistēmas, santehnikas ierīces, kā arī teritoriju labiekārtošanas un interjera risinājumi.

Izstādē varēs iepazīties ar jaunākajiem būvmateriāliem un tendencēm būvniecībā – sākot no betonēšanas palīgmateriāliem un ēku būvniecības no dabīgiem materiāliem līdz pat cementa-skaidu apdares plāksnēm ventilējamām fasādēm un modernai izolācijas ieklāšanas sistēmai. Plašā klāstā būs arī apdares materiāli – dažādu veidu iekšdurvis un ārdurvis, bīdāmo durvju sistēmas, vinila un koka grīdas, dažādi koka, mākslīgā akmens un stikla elementi gan iekšējai apdarei, gan elegantām māju fasādēm. Mājokļa iekārtošanai varēs atrast kā klasiskus, tā arī šobrīd aktuālus interjera elementus.

Savus aktuālos piedāvājumus izstādē prezentēs vairāk nekā 400 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Vācijas, Lielbritānijas un Itālijas. Nozīmīgākie dalībnieki – «Franke», «Decco Centrs», «Buderus», «SB Siltumtehnika», «Grandeg», «PAA», «Husqvarna», «Paroc», «Monier», «Velux», «Ginalas», «Stokker», «Reaton», «Cel», «Toode», «Elektrum», «Somu māja», «Sakret», «PATA kokmateriāli».

Izstādē «Māja I» varēs atrast siltumtehniskos risinājumus gan privātmājām, gan centralizētajai siltumapgādei un ražošanas procesiem, no gravitācijas granulu kamīna, kurš ar vienu tvertnes uzpildi autonomi darbojas diennakti, un apkures sistēmas vadības automātikas līdz pat ekoloģiskam iekuram, saules kolektoriem un konsultācijām par elektroenerģijas efektīvu izmantošanu.

Izstādē būs iespējams izvēlēties modeļu un paneļu mājas, kā arī funkcionālas dārza mājas. Tāpat varēs aplūkot modernās tehnoloģijas – gudro māju sistēmas, dūmu detektorus, iebūvēto putekļsūcēju sistēmas, energoefektivitātes, videonovērošanas un apsardzes sistēmas.

Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta teritoriju labiekārtošanai un palīgēku būvniecībai. Piedāvājumā būs gan pagrabu ierīkošanas, žogu un vārtu, dīķu izveides un piekrastes labiekārtošanas risinājumi, gan terases, siltumnīcas, verandas, puķu podi, dārza konstrukcijas, bērnu rotaļu laukumi, dārza mēbeles, bruģakmens, kamīni, uguns galdi un ziemas dārzi.

Izstādē «Māja I 2019» pirmo reizi tiks pārstāvēta meliorācijas joma. Varēs konsultēties pie meliorācijas speciālista un uzzināt vairāk par sniegtajiem pakalpojumiem: hidromeliorāciju, dīķu rakšanu, nogāžu nostiprināšanu un lietusūdens novadīšanu.

Meklēšana