Merks vadītājs Ozoliņš pamet uzņēmumu, lai pievērstos izaicinājumiem citās jomās

Merks vadītājs Ozoliņš pamet uzņēmumu, lai pievērstos izaicinājumiem citās jomās
Ar paziņojumu par aiziešanu no būvuzņēmuma "Merks" valdes priekšsēdētāja amata sociālajos tīklos klajā nācis ilggadējais uzņēmuma vadītājs Oskars Ozoliņš.
“Vēlos Jums darīt zināmu, ka esmu nolēmis beigt darbu būvuzņēmumā Merks un pievērsties izaicinājumiem citās jomās. 31.marts būs mana pēdējā darba diena šajā lieliskajā uzņēmumā,” sociālajā tīklā "Facebook" informē O.Ozoliņš.
“Esmu Merkā un būvniecības biznesā nostrādājis 17 gadus, no kuriem 7 gadus kā šī uzņēmuma valdes priekšsēdētājs. Atkarībā no vērtēšanas metodoloģijas, Merks pēdējo septiņu gadu laikā ir kļuvis par lielāko (vai otru lielāko) būvkompāniju Latvijā. Kopš vadu Merku, mūsu apgrozījums ir pārsniedzis pusmiljardu eiro. Pēdējos septiņos gados esam uzbūvējuši tādus valstij nozīmīgus objektus kā Liepājas un Ventspils koncertzāle un iepirkšanās centru Akropole, kā arī mazākus objektus, piemēram, Exupery starptautiskā skola un RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte. Tāpat esam paši attīstījuši un uzcēluši aptuveni 600 dzīvokļu. Katru gadu, kopš esmu valdes priekšsēdētājs, esam saņēmuši balvu gada labāko būvju konkursā,” lepojas O.Ozoliņš.
Viņš uzsver, ka tas viss nav tikai viņa nopelns, jo “Merks ir uzņēmums, kurā valda mūsdienīgas darba attiecības un īsts komandas gars, nevis iesīkstējusi hierarhija. Taču zināma loma vadītājam tomēr ir un paliek”.
"Man ir 44 gadi – tātad Merkam esmu veltījis nepilnus 40% no savas dzīves un 65% no sava līdzšinējā darba mūža. Nepārstāstīšu labi zināmas vadības teorijas par to, cik ilgi var efektīvi strādāt vienā amatā vai darbavietā, bet ir skaidrs, ka Merkā esmu tuvu vai pat pāri maksimālajam limitam. Ja Jūs interesē, varu pateikt, ko es turpmāk noteikti nedarīšu, bet pagaidām neatklāšu, ko darīšu. Nestartēšu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās (lai gan vilinājums ir), kā arī nedošos “meklēt sevi” uz Indiju vai Tibetu. Man ir idejas un plāni, ko darīt, bet par to citreiz. Labāk kaut ko izdarīt un tad par to stāstīt," skaidro O.Ozoliņš.
Par jauno SIA “Merks” valdes priekšsēdētāju no 2020. gada aprīļa kļūs Andris Bišmeistars, uzņēmuma līdzšinējais celtniecības direktors un valdes loceklis.
"Merks" apgrozījums 2018.gadā sasniedza 144,415 miljonus eiro, kas ir par 90,1% vairāk nekā 2017.gadā, taču kompānijas peļņa samazinājās 6,3 reizes un bija 2,469 miljoni eiro.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/merks-vaditajs-ozolins-pamet-uznemumu-lai-pieverstos-izaicinajumiem-citas-jomas-494914
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Rīgā, Zolitūdē

Pārdod dzīvokli Rīgā, Zolitūdē
Apuzes iela, 2. stāvs, 4 istabas, 110.00m2
204000.00 EUR 1854.55 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Vaļņu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 60.00m2
550.00 EUR 9.17 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Imantā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Imantā
Anniņmuižas bulvāris, 23. stāvs, 3 istabas, 67.00m2
110000.00 EUR 1641.79 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu