+371 67114284

LNK Properties projektā Renaissance nosvinēti spāru svētki

LNK Properties projektā Renaissance nosvinēti spāru svētki
Iezīmējot simbolisku brīdi, kad ir pabeigti apjomīgākie būvdarbi, nosvinēti spāru svētki daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai “Renaissance”, Vesetas ielā Rīgā.
Kopējās investīcijas projektā, ieskaitot zemes iegādi, ir 5,5 milj. eiro, no tiem 2,3 milj. eiro ir “Expobank” kredīts. Būvniecību plānots pabeigt 2022. gada pavasarī.
Projektu Skanstes apkaimē attīsta SIA “LNK Properties”, arhitektūras un iekštelpu dizaina autori ir birojs “Sarma Norde”, savukārt būvdarbus veic AS “LNK Industries”.
Topošajai 10 dzīvokļu ēkai ir septiņi stāvi. “Nepilnu 10 mēnešu laikā jau ir uzbūvēta gandrīz 25 m augsta ēka, ar sarežģītiem eksponēta betona elementiem. Darbi projektā aktīvi turpinās pat apsteidzot grafiku,” komentē SIA “LNK Properties” valdes locekle, dzīvojamo nekustamo īpašumu departamenta vadītāja Aleksandra Strode.
“Esam gandarīti, ka, neraugoties uz pandēmiju un tās radītajiem sarežģījumiem, arī nekustamo īpašumu un būvniecības joma turpina attīstīties un uzņēmēji izvēlas drošu un pārdomātu finansējumu savam biznesam. “Renaissance” ir oriģināls projekts Rīgā, tāpēc ar prieku novērojam, kā top unikāla daudzdzīvokļu dzīvojamā māja ar ekskluzīviem apartamentiem,” komentē AS “Expobank” valdes loceklis Vasilijs Karpovs.
Ēkas būvniecību AS “LNK Industries” uzsāka pagājušā gada decembrī, un patlaban tiek veikti ēkas stikla fasādes izbūves darbi. Turpinās jumta un terašu hidroizolācijas darbi, kā arī notiek ģipškartona starpsienu karkasu un iekšējās tīklu komunikācijas izbūve. Jau tuvākajā laikā plānots uzsākt ventilējamās un dekoratīvās fasādes izbūvi, kā arī sētas un labiekārtojuma izbūves darbus.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/lnk-properties-projekta-renaissance-nosvineti-sparu-svetki-504898
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 112.30m2
2000.00 EUR 17.81 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 6. stāvs, 2 istabas, 65.00m2
320.00 EUR 4.92 EUR / m2

Pārdod māju Ventspils rajonā, Ventspils

Pārdod māju Ventspils rajonā, Ventspils
Pils iela, 1 stāvi, 3 istabas, 120.00m2
59000.00 EUR 491.67 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu