+371 67114284

Līvu akvaparku papildina ātrgaitas skeletona trase

Līvu akvaparku papildina ātrgaitas skeletona trase
Pēc 8 mēnešus ilgušiem būvniecības un renovācijas darbiem Līvu akvaparka āra pludmalē pabeigta 15 m augstas ūdens skeletona trases izbūve, informē uzņēmuma komunikācijas konsultante Iveta Balode.
Trasei ir divi skrejceļi, ar kopējo garumu 200m, un maksimāli sasniedzamo ātrumu 28km/h. Ātrgaitas nobrauciena kompleksa izbūvē investēti vairāk nekā 400 000 eiro.
Līdz ar to pabeigta āra un Līvu akvaparka kopējās 18 000 m2 atrakciju teritorijas būvniecības trešās kārtas pilnveide un noslēgta akvaparka nekustamā īpašuma attīstības pirmā fāze.Jaunā ātrgaitas ūdens skeletona (Water Slide Mat Racer) trases inženiertehnisko pārbaudi, atbilstoši ES standartiem EN 1069-1, EN 1069-2, veica lielākās sertifikācijas kompānijas, vācu TÜV SUD Tehniskās drošības eksperti. Pēc divu dienu ilga pārbaudes procesa, kura laikā tika veiktas ūdens skeletona trases kompleksa uzstādīšanas, savienojumu un diferencētu braukšanas ekipāžu svara kategoriju komplektācijas manuālās un digitalizētas pārbaudes, eksperts Fēlikss Fritzs sniedza pozitīvu atzinumu.
Kopumā Līvu akvaparka trešajā kārtā investēti 1,5 miljoni eiro, savukārt visās trijās parka attīstības kārtās kopš 2003.gada investēti teju 18 miljoni eiro.
Tiek plānota arī akvaparka otrā attīstības fāze, kas saistīta ar biznesa tūrismu un izklaidi.
Akvaparka pārstāvji informēja, ka šajā gadā biļešu cenas nav plānots paaugstināt.
Līvu akvaparks pārvaldītājs SIA Akvaparks pērn strādāja ar 4,689 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 27,2% un bija 554 453 eiro.
Uzņēmums Līvu akvaparks reģistrēts 2000.gada septembrī, un tā pamatkapitāls ir 4,13 miljoni eiro. Līvu akvaparka kapitālā 66,54% pieder SIA Korporatīvā sabiedrība, 15,72% - SIA Uniholding, 11,64% - SIA Art Managment, bet 6,1% - SIA Etro Serviss, savukārt kompānijas patiesā labuma guvēji uz īpašumtiesību pamata ir Pēteris Šmidre, Benno Popļanskis, Tatjana Gedžiene un Ella Elstere.
Raksta pilno versiju var aplūkot: http://www.db.lv/zinas/foto-livu-akvaparku-papildina-atrgaitas-skeletona-trase-487815
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava
Jelgavas iela, 2 stāvi, 7 istabas, 311.00m2
28000.00 EUR 90.03 EUR / m2

Izīrē māju Jūrmalā, Dzintaros

Izīrē māju Jūrmalā, Dzintaros
Aglonas iela, 2 stāvi, 4 istabas, 133.00m2
3000.00 EUR 22.56 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 2. stāvs, 3 istabas, 62.00m2
500.00 EUR 8.06 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu