+371 67114284

Lietuva saņēmusi jau divus Visaginas AES celtniecības piedāvājumus

Lietuva saņēmusi jau divus Visaginas AES celtniecības piedāvājumus

Edmunds Jansons
Lietuva ir saņēmusi piedāvājumus izbūvēt jauno Visaginas atomelektrostaciju (AES) no Japānas un ASV kompānijām, trešdien paziņoja valdības pārstāvji.
Lietuvas valdība cer, ka izskanējušie piedāvājumi, ļaus atsākt tās jaunās AES izbūves plānus, pēc tam, kad pagājušajā gadā Dienvidkorejas uzņēmums KEPCO pārtrauca dalību iepirkuma konkursā. Piedāvājums ir nācis no ASV kompānijas Westinghouse, kuras kontrolpakete pieder Toshiba un Shaw Group, kā arī no Japan’s Hitachi Ltd. un General Electric sadarbības apvienības, ziņo Lietuvas Enerģijas ministrija. Valdība plāno no pretendentiem izvēlēties konkursa uzvarētāju un parakstīt sadarbības līgumu līdz gada vidum.


AES izbūve ļautu samazināt Lietuvas un pārējo Baltijas valstu energoatkarību no Krievijas.
Db jau iepriekš ziņoja, ka no Visaginas stacijas projekta negaidīti atsacījās potenciālais stratēģiskais investors Korea Electric Power Corp. (KEPCO), kā arī par to, ka ir izskanējušas aizdomas par aktīvu «Krievijas pretdarbību šim projektam».



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/razosana/energetika/lietuva-sanemusi-jau-divus-visaginas-aes-celtniecibas-piedavajumus-240066
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties
City Real Estate iesaka
Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 2. stāvs, 3 istabas, 94.90m2
2278.00 EUR 24 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu