+371 67114284

Līdz ar LNK Industries reorganizāciju izveidos divus jaunus uzņēmumus

Līdz ar LNK Industries reorganizāciju izveidos divus jaunus uzņēmumus
Veicot holdingā "LNK Group" ietilpstošā būvniecības uzņēmuma AS "LNK Industries" reorganizāciju, plānots izveidot divus jaunus uzņēmumus - SIA "Technorent Group" un SIA "BLP SPV", liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Paziņojumā teikts, ka "LNK Industries" akcionāri februāra sākumā pieņēmuši lēmumu par "LNK Industries" reorganizāciju. Reorganizācija tiks veikta nodalīšanas ceļā, kā rezultātā tiks dibinātas divas jaunas sabiedrības ar ierobežotu atbildību - "Technorent Group" un "BLP SPV", kurām tiks nodota daļa no "LNK Industries" aktīviem un pasīviem. Pēc reorganizācijas procesa "LNK Industries" turpinās pastāvēt.
"LNK Industries" pārstāvji aģentūrai LETA paskaidroja, ka uzņēmuma reorganizācijas mērķis ir koncentrēt savus resursus būvniecības jomā - civilo un infrastruktūras objektu, hidrotehnisko būvju un ražošanas objektu realizācijā.
Reorganizācija nostiprinās "LNK Industries" būvniecības sadaļu, nodalot ar būvniecību tieši nesaistītus darbības virzienus atsevišķos uzņēmumos, kas sniegs pakalpojumus arī citām kompānijām, skaidroja "LNK Industries" pārstāvji. Līdzšinējā uzņēmuma darbība, kas saistīta ar būvniecības tehnikas nomu turpmāk būs uzņēmumu SIA "Technorent Group" un SIA "BLP SPV" pārziņā.
"Jau šobrīd "LNK Industries" ir līderis vērienīgu ražošanas un būvniecības projektu plānošanā un īstenošanā Baltijas valstīs, kas pazīstams kā pieredzējis infrastruktūras objektu būvnieks. Reorganizācija ļaus koncentrēt mūsu rīcībā esošos intelektuālos un inženiertehniskos resursus, lai vēl sekmīgāk konkurētu ar citiem uzņēmuma ne tikai Baltijas, bet arī Eiropas līmenī," pauda "LNK Industries" valdes loceklis Kaspars Ratkevičs.
"LNK Industries" reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 372 411 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Vadims Milovs.
2019.gadā "LNK Industries" apgrozījums bija 89,739 miljoni eiro, bet peļņa - 6,983 miljoni eiro.
Holdings "LNK Group" dibināts 1988.gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trijos galvenajos virzienos - būvniecībā un ražošanā ("LNK Industries"), aviācijas tehnikas aprēķinos, testēšanā un apkopē ("LNK Aerospace") un nekustamo īpašumu attīstībā ("LNK Properties").
Raksta pilno versiju var aplūkot: http://www.db.lv/zinas/atlauj-slegt-ligumu-par-rail-baltica-buvniecibu-lidosta-riga-501012
Meklēšana