+371 67114284

Krasta kvartālā taps vēl trīs daudzdzīvokļu ēkas

Krasta kvartālā taps vēl trīs daudzdzīvokļu ēkas
Nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija” drīzumā uzsāks projekta “Krasta kvartāls” noslēdzošās kārtas jeb vēl trīs daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku būvniecību Maskavas forštates daļā starp Kojusalas, Maskavas, Grēdu ielām un Krīdenera dambi.
Gandrīz 3 hektārus plašajā zemesgabalā kopumā paredzētas sešas deviņu stāvu dzīvojamās ēkas ar 500 vienas līdz trīs istabu dzīvokļiem platībā no 28 līdz 73 kvadrātmetriem. Vienā no topošajām ēkām uzsākta arī dzīvokļu pārdošana.
Projekta “Krasta kvartāls” attīstība aizsākta 2018. gadā, ielejot pamatus divām pirmajām ēkām, kas šobrīd jau ir nodotas ekspluatācijā. Drīzumā tiks pabeigta arī projekta trešās ēkas būvniecība. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, šobrīd pirmajās trīs projekta ēkās pārdoti jau 95% dzīvokļu. Pilnībā “Krasta kvartāls” projektu plānots pabeigt līdz 2024. gada beigām.
Kopumā “Bonava Latvija” plānotās investīcijas “Krasta kvartāla” attīstīšanā ir 40 miljoni eiro.
“Maskavas forštate pēdējos gados ir viena no visstraujāk progresējošajām apkaimēm un pilsētplānotāju aprindās tiek dēvēta pat par jauno “kluso centru”. Un ne velti, jo šajā pilsētas daļā ir viss, kas nepieciešams kvalitatīvai dzīves un uzņēmējdarbības telpai – attīstīta sabiedriskā transporta infrastruktūra, plašas parku un apstādījumu teritorijas, Daugavas promenāde, vēsturiskā koka apbūve, iepirkšanās iespējas lielajos tirdzniecības centros, piemēram, TC “Akropole” un TC “Mols”, un pats galvenais – centra tuvums,” norāda “Krasta kvartāls” attīstības vadītājs Elgars Vecvagars.
“Bonava Latvija” īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus Rīgā un Pierīgā, “Bonava Latvija” nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam.
Kopumā būvniecības stadijā 2021. gadā būs 1000 dzīvokļi sešos projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 470 dzīvokļu būvniecību.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/krasta-kvartala-taps-vel-tris-daudzdzivoklu-ekas-504638
Meklēšana