Jūrmalā pabeigta projekta Edinburgh Apartments & Lofts pirmā kārta

Jūrmalā pabeigta projekta Edinburgh Apartments & Lofts pirmā kārta
Investējot vairāk nekā 4,3 miljonus eiro, Jūrmalā, Dzintaros, Mežaparka prospektā ekspluatācijā nodota pirmā kārta jaunajam projektam "Edinburgh Apartments & Lofts", informē projekta attīstītājs.
Projekta īpašnieks, uzņēmums "OM31" SIA, ēku arhitektūras un teritorijas labiekārtošanas projektus uzticēja arhitektei Zanei Teterei - Šulcei un viņas vadītajam birojam "OpenAD", savukārt par ēku būvnieku tika izraudzīta Latvijas būvfirma - "Anzāģe".
Projektu veido divas savstarpēji saistītas ēkas, kurās izvietoti 65 apartamenti ar vienu līdz trim istabām, kā arī 27 lofti. Katram apartamentam un loftam ir plānota sava privātā ārtelpa - terase vai balkons. Ap abām divus līdz piecus stāvus augstajām ēkām plešas privāts, priežu sila ieskauts, 14 000 m² liels piemājas parks, kurā tiek ierīkoti atpūtas un sporta infrastruktūras objekti, kā arī bērnu rotaļu laukums. Projekta teritorijā paredzētas 71 autostāvvieta un velosipēdu novietne.
"Man, labā nozīmē, šķita ļoti izaicinošs uzdevums liela apjoma silikāta ķieģeļu būvi padarīt dzīvojamu, padarīt to cilvēkam tīkamu un saprotamu, strādāt ar šo apjomu, nevis nojaukt un uzbūvēt ko pilnīgi citu. Es pat lepojos ar šo projektu tieši no šī aspekta, ka mēs esam rīkojušies sociāli atbildīgi. Jūrmalas arhitektūra šobrīd ir ļoti, ļoti dažāda. Var pat teikt, ka tas viens standartizētais fokuss ir izplūdis, te sadzīvo gan senās koka mājas, gan stiklotas augstceltnes, bet ir pilnīgi skaidrs, ka "Edinburgh Apartments&Lofts" projekts šeit ļoti labi ierakstās ar savu vēsturisko stāstu un kādreizējo funkciju kā sanatorijai, atpūtas un atjaunošanās vietai, gan arhitektūras ziņā ar koka apdari un koka mežģīnēm. Kas ļoti svarīgi, šis projekts aizpilda to laika gaitā izveidojušos plaisu, ka Jūrmala ir nepieejama dabiskai, vienkāršai un nepārspīlētai dzīvošanas iespējai. Gribētu teikt, ka ar šo projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums, sajūta, ka Jūrmala ir piemērota mums visiem," komentē arhitekte Zane Tetere - Šulce.
"Neskatoties uz to, ka projekta attīstības nozīmīgā posmā, mums tāpat kā daudziem uzņēmējiem, nācās izturēt gan finansiālus, gan emocionālus pandēmijas izraisītus pārbaudījumus, esam patiesi gandarīti par veiksmīgi realizētu projekta pirmo kārtu. Viens no mūsu virsmērķiem šajā attīstības projektā - radīt kvalitatīvu un pievilcīgu produktu par vietējiem iedzīvotājiem pieejamām cenām. 2019.gada jūlijā, kad uzsākām projekta rezervācijas, mazākos apartamentus piedāvājām par Jūrmalas jauno projektu tirgum izcilu cenu, sākot no 48 479 eiro, protams, guvām atsaucību. Līdz nodošanai ekspluatācijā projektā tika rezervēta vairāk nekā puse apartamentu, turklāt vēlos uzsvērt, ka lielākajā pārsvarā mājokļus iegādājušies tieši vietējie iedzīvotāji," komentē "OM31" SIA valdes loceklis Jevgēņijs Semjonovs.
Projekta pirmā kārta tapusi sadarbībā ar "Signet Bank". Projekta otro kārtu - loftus - iecerēts pabeigt līdz šī gada beigām.
Raksta pilno versiju var aplūkot: http://www.db.lv/zinas/jurmala-pabeigta-projekta-edinburgh-apartments-lofts-pirma-karta-500604
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Pārdod komerctelpas Rīgā, Centrā

Pārdod komerctelpas Rīgā, Centrā
Tērbatas iela, 3. stāvs, 5 istabas, 122.00m2
225000.00 EUR 1844.26 EUR / m2

Pārdod komerctelpas Rīgā, Teikā

Pārdod komerctelpas Rīgā, Teikā
Zemgaļu iela, 2. stāvs, 50 istabas, 2302.70m2
1000000.00 EUR 434.27 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Pulkveža Brieža iela, 2. stāvs, 4 istabas, 120.00m2
800.00 EUR 6.67 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu