Jauns daudzdzīvokļu projekts Imantā vilinās ar meža tuvumu

Jauns daudzdzīvokļu projekts Imantā vilinās ar meža tuvumu
Imantā, Anniņmuižas bulvārī topošā jaunā projekta «Anniņmuižas parka rezidence» pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.
Projekta attīstībā tiks investēti aptuveni 6 miljoni eiro, biznesa portālam db.lv pastāstīja projekta attīstītāja «SI property» valdes priekšsēdētājs igaunis Tullio Libliks.
Sešu stāvu ēkā kopumā būs izvietots 61 dzīvoklis ar pilnu apdari. Būs pieejami gan nelieli vienas istabas dzīvokļi, gan četru istabu dzīvokļi, paredzēti klasiskie vai franču balkoni, bet pirmajos stāvos – virszemes terases.
Līgums starp pasūtītaju SIA «SI property» un būvnieku SIA «BILDBERG» par būvdarbu veikšanu parakstīts 2018. gada 2.maijā. SIA «BILDBERG» valdes loceklis Gatis Bērziņš informēja, ka būvdarbi sākti pagājušā gada decembra sākumā.
T. Libliks stāstīja, ka šis ir pirmais «SI property» nekustamā īpašuma projekts Rīgā, bet viņa vadībā Igaunijā gūta pieredze gan dzīvokļu, gan atpūtas projektu attīstībā. Nākamais projekts, kas tiks īstenots Rīgā, atradīsies Vecmīlgrāvī, Vecāķu prospektā, kā arī patlaban tiek izskatītas iespējas iegādāties citus zemes gabalus arī Imantā. Zemes gabals Anniņmuižas bulvārī 5 nopirkts pirms gada.
Kā pastāstīja G. Bērziņš, SIA «BILDBERG» līdz šim strādājusi Zemgalē un šis uzņēmumam ir pirmais daudzdzīvokļu projekts Rīgā.
SIA «Ober-Haus Real Estate Latvia» pārstāvis Imants Priževoits db.lv apstiprināja, ka projektam blakus esošā zeme izlikta pārdošanā, tomēr tās cena uzskatāma par pārāk augstu.
Kā biznesa portālam db.lv pastāstīja kāds informācijas avots, par zemi, kas atrodas blakus projektam «Anniņmuižas parka rezidence», tai skaitā bijušo siltumnīcu teritoriju, tiek prasīti apmēram divi miljoni eiro, tādēļ tās tirgošana pagaidām nav rezultējusies ar panākumiem.
Projektā «Anniņmuižas parka rezidence» dzīvokļu cenas nebūs piesaistītas skatam pa logu kā tas ir Rīgas centra projektos, bet mainīsies atkarībā no stāva, skaidroja I. Priževoits. Projektā lielākie būs četru istabu dzīvokļi - trīs jau atraduši pircējus. Kopumā projektā šobrīd pārdoti 15 dzīvokļi. Interese par projekta dzīvokļiem vērojama gan no vietējo iedzīvotāju, gan no ārvalstnieku puses. Tā, piemēram, divi pircēji esot no Izraēlas. I. Priževoits uzskata, ka konkurence starp jauno projektu attīstītājiem Imantā nav tik izteikta, jo projekti esot atšķirīgi «gan pēc kvalitātes, gan pēc būtības».
Kā liecina projekta «Anniņmuižas parka rezidence» mājaslapā pieejamā informācija, 33.9 m² liels dzīvoklis pirmajā stāvā maksā 57 545 eiro, savukārt 90.6 m² liels dzīvoklis ēkas ceturtajā stāvā - 174 028 eiro. Projektu plānots nodot ekspluatācijā 2020. gada pavasarī.
Raksta pilno versiju var aplūkot: http://www.db.lv/zinas/foto-jauns-daudzdzivoklu-projekts-imanta-vilinas-ar-meza-tuvumu-486224
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties