+371 67114284

Jaunajam projektam Annas Parks nosvinēti spāru svētki

Jaunajam projektam Annas Parks nosvinēti spāru svētki

Māju plānots nodot ekspluatācijā šā gada novembra beigās, bet dzīvokļu īpašnieki jaunajās telpās varēs sākt dzīvot 2020. gada sākumā, informē projekta attīstītāji. Investīcijas projektā atklātas netiek.

Kompleksa celtniecība turpināsies arī nākamajā gadā, un jau pašlaik aktīvā būvniecībā ir projekta otrais nams.

«Jākobsonu mākslas darbnīcas» projektētais daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku komplekss «Annas Parks» tiek būvēts meža ielokā Imantā, 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Kompleksa pirmajā ēkā būs 44 vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi 39 līdz 87 kvadrātmetru platībā ar balkoniem. Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu apdari, pārdošanas cena ir vidēji 1800 eiro par kvadrātmetru. Pašlaik jau 33 dzīvokļi ir nopirkti vai rezervēti, bet 11 vēl gaida savus īpašniekus.

Kā norāda projekta attīstītāji, tad kompleksa teritorija tiks norobežota, iedzīvotāju rīcībā būs arī noliktavas telpas un 23 pazemes un 26 virszemes autostāvvietas «Annas Parkā» tiks arī nodrošināta iespēja personām ar īpašām vajadzībām piekļūt ēkas pirmā stāva līmenim, starp brauktuvi un gājēju ietvi ir paredzētas nobrauktuves ratiņkrēslu lietotājiem.

Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Barona iela, 7. stāvs, 2 istabas, 57.00m2
700.00 EUR 12.28 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 6. stāvs, 3 istabas, 114.50m2
590000.00 EUR 5152.84 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā
Ziepniekkalna iela, 6. stāvs, 3 istabas, 133.00m2
255000.00 EUR 1917.29 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu