+371 67114284

Industriālās teritorijas izveidē Alūksnē investēti 2,37 miljoni eiro

Industriālās teritorijas izveidē Alūksnē investēti 2,37 miljoni eiro

Alūksnes novada pašvaldība īstenojusi ļoti nozīmīgu projektu, kura mērķis ir veicināt uzņēmējdarbību novadā – izveidota industriālā teritorija ar industriālo ēku un pārbūvētas tai piegulošās ēkas, informē Alūksnes pašvaldības pārstāve Evita Aploka.

Piektdien, 15.decembrī pašvaldība parakstīs līgumu ar izsolē uzvarējušo uzņēmumu SIA Linden par jaunbūvētās industriālās teritorijas Rūpniecības ielā 1A, Alūksnē, nomu uzņēmējdarbības vajadzībām. Pasākumā piedalīsies arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Jaunizveidotā industriālā teritorija ir aprīkota ar uzņēmējdarbības veikšanai nepieciešamajām inženierkomunikācijām – elektroapgādi, ūdensapgādi, laukumu ar cieto segumu. Uzbūvētā industriālā ēka sastāv no ražošanas un noliktavas telpām 876,5 m2 platībā, kā arī biroja un tehniskajām telpām 115,1 m2 platībā. Ēkas kopējā platība ir 991,6 m2. Šī teritorija uzņēmējam turpmākai izmantošanai tika nodota izsoles kārtībā, informē VARAM.

Projekts ir finansēts no tā dēvētās Latgales programmas, kurā Alūksnes novads tika iekļauts arī ar ļoti argumentējošu un skaidrojošu darbu no pašvaldības puses, un Alūksne ir pirmā, kas šos līdzekļus apguvusi, informē pašvaldībā. 

Lai varētu īstenot šo projektu un izveidot industriālo teritoriju, Alūksnes novada pašvaldība iegādājās zemesgabalu, no pašvaldības budžeta līdzekļiem šim mērķim atvēlot 59743 eiro.

Alūksnes novada pašvaldība projektu īstenoja Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām ietvaros.

Projekta kopējās izmaksas ir 2,37 miljonus eiro, tajā skaitā ERAF finansējums - 1,83 miljoni eiro.

Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē māju Rīgas rajonā, Ķekavas pagastā

Izīrē māju Rīgas rajonā, Ķekavas pagastā
Līduma iela, 1 stāvi, 5 istabas, 240.00m2
2200.00 EUR 9.17 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 3. stāvs, 2 istabas, 79.50m2
1350.00 EUR 16.98 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
375345.00 EUR 3595.26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu