+371 67114284

Daudzdzīvokļu ēkas būvniecības plāni paredz izcirst 32 kokus Imantā

Daudzdzīvokļu ēkas būvniecības plāni paredz izcirst 32 kokus Imantā
Imantā, Dumbrāja ielā 29 blakus divām projekta Solaris augstceltnēm plānota jaunas daudzdzīvokļu ēkas celtniecība, kuras īstenošanai nepieciešams izcirst 32 kokus.
Saistībā ar lielu iedzīvotāju aktivitāti, Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija ir uzdevusi Rīgas pilsētas būvvaldei pagarināt publisko apspriešanu par šo koku ciršanu Imantā, informē Rīgas domē.
Komisija ir saņēmusi iesniegumu no SIA «Bonava Latvija» par koku nociršanu zemes gabalā Dumbrāja ielā 29. Uzņēmums saistībā ar daudzdzīvokļu mājas būvniecību vēlas cirst divas kļavas, 25 bērzus, vienu ozolu, 3 priedes un vienu ievu.
Iedzīvotāji varēja par šo koku ciršanu izteikt viedokli no 21.maija līdz 3.jūnijam, bet, ņemot vērā lielo aktivitāti, sabiedrisko apspriešanu šajā teritorijā nolemts pagarināt vēl par divām nedēļām, līdz 17.jūnijam.
Raksta pilno versiju var aplūkot: http://www.db.lv/zinas/foto-daudzdzivoklu-ekas-buvniecibas-plani-paredz-izcirst-32-kokus-imanta-487873
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 4. stāvs, 4 istabas, 123.40m2
3000.00 EUR 24.31 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu