Britnijas Spīrsas mājokli iegādāsies lauksaimnieks no Krievijas provinces
Britnijas Spīrsas mājokli iegādāsies lauksaimnieks no Krievijas provinces
«Apollo», [email protected]
27.07.2009
Krievijas nekustamā īpašuma aģentūras DOKI speciālisti atraduši pircēju Britnijas Spīrsas īpašumam Kalifornijā, raksta http://www.realty.lv Turklāt potenciālais pircējs nedzīvo Maskavā, viņa vārds nav arī atrodams Krievijas populārāko biznesmeņu sarakstā.
Britnijas Spīrsas mājokļa potenciālais pircējs Aleksejs dzīvo Krievijas provincē, viņam ir 48 gadi. Aleksejam pieder milzīga ferma Krasnodaras apgabalā. Pēdējos 16 gadus viņš nodarbojies ar lauksaimniecību.
Aleksejs atzinis, ka sen jau plānojis iegādāties «mājiņu ārzemēs». Uzzinājis, ka savu mitekli pārdod Britnija Spīrsa, kuru dievina viņa trīs meitas, viņš nolēmis to iegādāties. «Manas meitas neticēja, kad viņām to pastāstīju, bet tā nu tas ir - turpmāk viņas varēs dzīvot savas iecienītās zvaigznes mājā,» teicis fermeris, kas pašlaik kopā ar ģimeni gatavojas doties uz ASV, Kaliforniju, kur tiksies ar nekustamā īpašuma aģentu, kas nodarbojas ar Britnijas Spīrsas mājokļa pārdošanu.
Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/174237