+371 67114284

Bērnudārzu Rīgas centrā vēlas izstrādāt 14 arhitektu biroji

Bērnudārzu Rīgas centrā vēlas izstrādāt 14 arhitektu biroji

Ingrīda Drazdovska
Konkursā par jauna bērnudārza projekta izstrādi Rīgas pašvaldība ir saņēmusi 14 arhitektu piedāvājumus.
16. jūnijā ir paredzēta starptautiskā metu konkursa ietvaros saņemto arhitektu darbu – ideju prezentācija.

Db.lv jau ziņoja, ka Rīgā, Tallinas ielā 6/10 (bijušajā Sanitārās autobāzes teritorija) ir paredzēts izveidot mūsdienīgu bērnu dārzu. Aprīļa sākumā Īpašuma departaments izsludināja starptautisku metu konkursu par pirmsskolas izglītības iestādes tehniskā projekta izstrādi. Interesi par dalību konkursā izrādījuši gan Latvijas, gan ārvalstu projektēšanas biroji, tostarp no Čehijas, Gruzijas, Norvēģijas, Vācijas.
Konkursa godalgu kopējā vērtība bija paredzēta 25 tūkstoši latu. Žūrijā darbosies Viesturs Brūzis, Anna Vasiļjeva, Jānis Lediņš, Edgars Treimanis, Vita Polkovņikova, Juris Poga, Miķelis Putrāms, Tatjana Kotoviča.
Iepriekš pašvaldība pieļāva, ka, iespējams, 2013. gadā varētu būt gatavs lielākais bērnudārzs Rīgā. Tiesa, pagājušā gada nogalē, kad apspriests metu konkursa nolikums, pašvaldībai nebija skaidrības, kā varētu šo projektu īstenot, jo pilsētas līdzekļi ir ierobežoti, bet privātā un publiskā partnerība faktiski nedarbojas. Kamēr nav konkrēta projekta, nav skaidras arī iespējamās izmaksas.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/ipasums/bernudarzu-rigas-centra-velas-izstradat-14-arhitektu-biroji-240670
Meklēšana

Piedāvājiet savu īpašumu

Piedāvājiet īpašumu

Izveidojiet savu pieprasījumu

Izveidojiet pieprasījumu

Saņemiet piedāvājumus e-pastā

Pieteikties