Baltic RE Group iegādājas un renovē biroju ēku Raiņa bulvārī

Baltic RE Group iegādājas un renovē biroju ēku Raiņa bulvārī
Nekustamo īpašumu uzņēmums AS Baltic RE Group sadarbībā ar SIA Vestabalt par 3,8 miljoniem eiro iegādājies īpašumu Rīgā, Raiņa bulvārī 25.
Pēc koncepcijas izstrādes un projekta apstiprināšanas, 2020. gada oktobrī ir sākušies renovācijas darbi ar mērķi padarīt šo īpašumu par vienu no skaistākajām un augstvērtīgākajām biroja ēkām šajā apkaimē. Renovācijas darbus biroja ēkai paredzēts pabeigt nākamgad.
“Esmu priecīga, ka šo īpašumu iegādājās tieši “Baltic RE group”, ar ko sadarbojamies jau vairāk nekā desmit gadus. Zinot viņu pasaules mēroga pieredzi un iepriekš realizēto attīstības projektu kvalitāti, esmu pārliecināta, ka Raiņa bulvāris 25 renovācijas darbu programmas ietvaros tiks pārveidots atbilstoši visaugstākajiem standartiem un tas piešķirs jaunu un svaigu arhitektūras akcentu Raiņa bulvāra un Kr. Barona ielas stūrim kā arī Rīgas vēsturiskajam pilsētas centram kopumā," komentē SIA “Vestabalt” valdes priekšsēdētāja Līga Uzkalne.
“Šī īpašuma iegādes darījums tika veikts brīdī, kad bija izsludināts ārkārtas stāvoklis saistībā ar Covid-19 izplatībā pasaulē, kas bija brīdis, kad tagadne ir neskaidra un nākotne šķiet neprognozējama. Jauna īpašuma iegāde tādā brīdī ir uzticības akts valstij, tās potenciālam, tās cilvēkresursu augstajai kvalitātei. Mums ir konkrēts priekšstats par to, kādas inovatīvas un jaunas koncepcijas, risinājumus ieviest šajā jauniegūtajā īpašumā, lai radītu platformu jaunai un viedai darba videi. Šī krīze mums māca, ka mūsu lēmumu pamatā atkal ir cilvēki: mēs mācīsimies un rīkosimies atbilstoši. Īpašumam Raiņa Bulvarī 25 ir fantastisks potenciāls: izcila īpašumu struktūra, atrašanās vieta, kas dod mums iespēju izveidot izcilu ēku," komentē Baltic RE Group izpilddirektors, valdes priekšsēdētājs un dibinātājs Giovanni dalla Zonca.
Šajā pārdošanas darījumā SIA “Vestabalt” komanda pārstāvēja pārdevēju SIA “Raiņa Centrs” un sniedza juridiskās konsultācijas, bet pircēju pārstāvēja – “Ecovis Convently”.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/baltic-re-group-iegadajas-un-renove-biroju-eku-raina-bulvari-499237
Meklēšana