+371 67114284

Apzināti grausti visās Rīgas izpilddirekcijās

Apzināti grausti visās Rīgas izpilddirekcijās

«Apollo», [email protected]
Piektdien Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā notika pēdējā no sanāksmju cikla ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un speciālistiem, lai apkopotu Izpilddirekcijas rīcībā esošo informāciju par graustiem Pārdaugavā ar Īpašuma departamenta apzinātajiem objektiem un papildinātu to ar iedzīvotāju sniegto informāciju, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Pavisam tika pārrunātas vairāk kā 170 Pārdaugavā esošas ēkas, starp kurām ir gan īsti grausti, gan vienkārši pilsētas ainavu bojājoši, tukši, neapsaimniekoti īpašumi. Tāpat arī ilgstoši dīkstāvē pamestas jaunbūves. Iedzīvotāji tika iesūtījuši informāciju par 25 objektiem.

«Pārdaugavas izpilddirekcijas pārziņā esošais graustu saraksts ir visgarākais, tai pat laikā šeit nav tik lielu objektu kā Austrumu vai Ziemeļu izpilddirekcijās, vairāk ir privātmājas, kuru īpašnieki tās pametuši novārtā,» stāsta Burovs, uzsverot, ka ir gandarīts par to, ka lielais darbs ar visām Rīgas izpilddirekcijām ir pabeigts un Īpašuma departaments varēs sākt apkopot statistiku un priekšlikumus augusta vidū paredzētajai Īpašuma komitejas sēdei.

Visu informāciju par to cik Rīgā ir graustu, kādi tie ir un kam pieder, kādi soļi sperami to sakārtošanā utt. Īpašuma departaments prezentēs Īpašuma komitejas sēdē š.g. 15. augustā.


Kā iepriekš ziņots, ka Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks ir izdevis rīkojumu pašvaldības izpilddirekcijām un Īpašuma departamentam uzsākt sistemātisku cīņu pret graustiem Rīgā. Tādēļ Īpašuma departaments maijā aicināja Rīgas pilsētas iedzīvotājus informēt par ēkām un būvēm Rīgā, kas ir pilnīgi vai daļēji sagruvušas vai nonākušas tādā stāvoklī, ka to lietošana ir bīstama apkārtējo drošībai un dzīvībai un to izskats bojā pilsētas ainavu.




Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/245405
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē māju Jūrmalā, Dzintaros

Izīrē māju Jūrmalā, Dzintaros
Aglonas iela, 2 stāvi, 4 istabas, 133.00m2
2000.00 EUR 15.04 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā
Ziepniekkalna iela, 6. stāvs, 3 istabas, 133.00m2
265000.00 EUR 1992.48 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu