+371 67114284

Valstis, kurās visstraujāk aug mājokļu cenas; Latvija – 3.vietā pasaulē

Valstis, kurās visstraujāk aug mājokļu cenas; Latvija – 3.vietā pasaulē

Vērtējot pēc mājokļu cenu pieauguma pasaulē, Malta pārspējusi Honkongu, liecina jaunākais Knight Frank LLP Global House Price Index.

Šā gada otrajā ceturksnī, salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu, mājokļu cenas Maltā augušas par 17%.

Honkongā, kas ir visdārgākais mājokļu tirgus pasaulē, cena augusi par 16%, un indeksa valstu pirmajā desmitniekā ierindojas jau kopš 2009.gada. Tiesa gan, eksperti paredz, ka tirgus nākamo mēnešu laikā nedaudz atslābs, augot procentu likmēm. 

Neskaidrība saistībā ar tirdzniecības karu un potenciālo hipotekāro kredītu likmju pieaugumu, rada lejupvērstu spiedienu uz cenām, skaidro China at Cushman & Wakefield Plc eksperts Alva To. 

Kompānijas eksperti nākamajā gadā prognozē korekciju Honkongas mājokļu tirgū, paredzot, ka cenas var sarukt par 15%. 

Galerijā augstāk iespējams uzzināt, kurās valstīs pasaulē mājokļu cenas aug visstraujāk!

Search
City Real Estate recommends
Apartment for sale in Jurmala, Jaundubulti

Apartment for sale in Jurmala, Jaundubulti
Strelnieku prospekts, 3th floor, 3 rooms, 77.60m2
198000.00 EUR 2551.55 EUR / m2

Apartment for sale in Riga, Riga center

Apartment for sale in Riga, Riga center
Ausekla street, 4th floor, 6 rooms, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Commercial premises for sale in Riga, Vecriga (Old Riga)

Commercial premises for sale in Riga, Vecriga (Old Riga)
13. janvara street, 1th floor, 5 rooms, 267.90m2
210000.00 EUR 783.87 EUR / m2

View all offers