+371 67114284

Tirgo investīciju dzīvokļus jaunajā projektā Ķengaragā

Tirgo investīciju dzīvokļus jaunajā projektā Ķengaragā

Norādot, ka viens no ienesīgākajiem brīvo naudas līdzekļu ieguldījumu veidiem ir nekustamais īpašums, uzņēmums Latio piedāvā iegādāties investīciju dzīvokļus jaunajā projektā Prūšu ielā 4, Rīgā, ar paredzamo ienesīguma likmi līdz 8% gadā.

Daļu dzīvokļu tas piedāvā iegādāties ar esošajiem īrniekiem, kas esot izrādījuši vēlmi turpināt īres līguma attiecības arī ar jauno īpašnieku.


Dzīvokļi bez īrniekiem tiek pārdoti jau sagatavoti jauna īrnieka uzņemšanai. Tiem veikta pilna apdare, ir iebūvēta virtuve, santehnika un mēbeles, tāpēc jaunajam īpašniekam nav jāveic ieguldījumi, lai dzīvokli sagatavotu īres tirgus prasībām.


Iegādei tiek piedāvāti vienas līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 29 līdz 101 kvadrātmetram, dzīvokļu cenas ir, sākot no 36 500 EUR.


Latio informē, ka Ķengaragā pieprasījums pēc ekonomiskās klases īres dzīvokļiem jaunajos projektos ir viens no lielākajiem Rīgā. 

Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Rupniecibas street, 2th floor, 3 rooms, 95.00m2
1600.00 EUR 16.84 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Terbatas street, 4th floor, 2 rooms, 68.00m2
640.00 EUR 9.41 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)

Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)
Riharda Vagnera street, 2th floor, 3 rooms, 122.30m2
1800.00 EUR 14.72 EUR / m2

View all offers