+371 67114284

Oslo namīpašnieki grasās padzīt "McDonalds" restorānus

Oslo namīpašnieki grasās padzīt "McDonalds" restorānus

ASV ātrās ēdināšanas restorānu uzņēmums "McDonalds", iespējams, būs spiests pamest trīs no pieciem saviem līdzšinējiem iestādījumiem Oslo centrā, jo namīpašnieki atzinuši, ka tie pazemina apkārtējās vides kultūras līmeni, vēsta Norvēģijas biznesa laikraksts "Dagens Næringsliv" (DN).

"Tā tiem ir lieliska vieta, taču mēs to vēlamies izmantot kam citam," intervijā DN atzinis nekustamo īpašumu uzņēmuma "Norwegian Property" vadītājs Olavs Line.
Savukārt nekustamo īpašumu izņēmuma "Rom Property" pārstāvis Tonds Rustens norādījis, ka "McDonalds", kas Norvēģijā darbojas jau 30 gadus, ir mainījies uz slikto pusi kopš sācis tirgot līdzņemamos ēdienus lētāk nekā uz vietas patērējamos, un tagad tā restorāni rada lielas problēmas.
Ziņu aģentūra LETA

Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://nra.lv/pasaule/101012-oslo-namipasnieki-grasas-padzit-mcdonalds-restoranus.htm
Search
City Real Estate recommends
House for rent in Riga, Krasta masivs

House for rent in Riga, Krasta masivs
Krasta street, 1 floors, 3 rooms, 50.00m2
800.00 EUR 16 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)

Apartment for rent in Riga, Vecriga (Old Riga)
Grecinieku street, 2th floor, 3 rooms, 96.10m2
1650.00 EUR 17.17 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Agenskalns

Apartment for rent in Riga, Agenskalns
Ranka dambis, 5th floor, 2 rooms, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

View all offers