Noskaidrots, kas veiks vairākus miljonus vērto Dzintaru koncertzāles rekonstrukciju
Gunta Kursiša, 2012. gada 23. augusts
Noslēdzies vairāk nekā 6,721 milj. Ls apjomīgais iepirkumu konkurss par Dzintaru koncertzāles slēgtās zāles rekonstrukciju, liecina konkursa rezultātu paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.
Konkursa rezultāti liecina – rekonstrukcijas un renovācijas darbus veiks SIA Re&Re, kuras iesniegtais piedāvājumu Jūrmalas pilsētas dome noteikusi par uzvarētāju saimnieciskā izdevīguma dēļ.
Kopumā konkursā piedāvājumus iesniedza trīs pretendenti.
Jau iepriekš ziņots, ka slēgtās zāles rekonstrukcijas darbi varētu tikt uzsākti šā gada rudenī un tikt pabeigti divu gadu laikā. Investīcijas divu miljonu Ls apmērā tiks piešķirtas no Jūrmalas domes 2012. gada investīciju projektiem plānotā finansējuma, bet 2013. gadā – ap 5,8 milj. Ls investīcijas. Kā ziņots iepriekš, tika paredzēts, ka Dzintaru koncertzāles Mazās zāles restaurācijas būvdarbu kopējās izmaksas būs ap 7,7 milj. Ls, un projekta realizēšanai Jūrmalas pilsētas dome plāno ņemt aizdevumu Valsts kasē.
Dzintaru koncertzāles vēsturiskajā ēkā var būt vairāk nekā pieci simti skatītāju. Slēgtā zāle celta 1936. gadā un atzīta par koka kultūras pieminekli. Lielā atklātā zāle uzcelta 1962. gadā, un tajā var atrasties 2400 cilvēki.
Uzņēmums Re&Re dibināts 1993. gadā, un tā vadībā ir četri uzņēmuma dibinātāji un līdzīpašnieki (katram pieder 25% uzņēmuma kapitāldaļu) – Ainārs Pauniņš, Didzis Putniņš, Marģers Birmelis un Egils Bērzups.
Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/foto-video/foto/noskaidrots-kas-veiks-vairakus-miljonus-verto-dzintaru-koncertzales-rekonstrukciju-377388