+371 67114284

Eksportspēja: Eksportē mājas ar saturu

Eksportspēja: Eksportē mājas ar saturu

Linda Zalāne, 2015. gada 2. novembris

Koka karkasa konstrukciju – moduļu ražotājs SIA Nordic Homes veiksmīgi apguvis Lielbritānijas tirgu. Nākamā pietura – Norvēģija
, pirmdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Nordic Homes ražotās koka konstrukcijas ir izmantojamas studentu kopmītņu, daudzstāvu dzīvojamo māju, sabiedrisko ēku un privātmāju celtniecībai. 
 


Četros gados uzņēmuma pieredzes krātuvē ir vairāk nekā 50 projekti; lauvas tiesa no tiem ir realizēti Lielbritānijā, kur uzbūvētas sešas daudzstāvu ēkas, ko veido 682 moduļi. Lielākā daļa ir studentu kopmītnes, bet pārējie – augstas kvalitātes dzīvokļi. «Līdz šim Latvijā realizēti 5-10% no visiem saražotiem moduļiem. Šobrīd aktīvi strādājam pie Zviedrijas un Norvēģijas tirgus apguves. Esam tikušies ar vairākiem potenciāliem sadarbības partneriem. Plānojam Skandināvijā sākt strādāt nākamā gada martā,» stāsta SIA Nordic Homes valdes loceklis Pauls Dzintars Kalniņš. 


Uzņēmums piedalās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā konkursā Eksporta un inovācijas balva 2015 kategorijā Eksportspējīgākais komersants lielo un vidējo komercsabiedrību grupā.


Līdz atslēgai


Nordic Homes darbību sāka pirms četriem gadiem. Vairāku veiksmīgi attīstītu projektu realizēšana Lielbritānijā sniedza pieredzi Nordic Homes un tā māsas kompānijai Nordic Construction Ltd. kā ēku būvniekiem. Uzņēmums ražo koka karkasus un veic moduļu iekšējo apdari, tostarp iekārto telpas ar mēbelēm, izbūvē sanitārtehnikas mezglus u.c. «Mēs zinām, cik maksā laiks. Tā ekonomija ir mūsu trumpis, jo brīdī, kad jaunajai ēkai tiek lieti pamati, mēs jau sākam moduļu ražošanu. Darbs norit ražotnē, līdz ar to procesu neietekmē laika apstākļi. Piemēram, studentu kopmītnes Liverpūlē veido 95 moduļi, 2000 kvadrātmetru platībā tie tika samontēti četru nedēļu laikā. Šis fakts ir vilinošs investoriem, kas drīz pēc ēkas uzbūvēšanas var sākt pelnīt, izīrējot vai pārdodot dzīvojamās platības,» stāsta P. Dz. Kalniņš.

Visu rakstu Eksportē mājas ar saturu lasiet 2. novembra laikrakstā Dienas Bizness.

Search
City Real Estate recommends
Apartment for rent in Riga, Agenskalns

Apartment for rent in Riga, Agenskalns
Ranka dambis, 5th floor, 2 rooms, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Apartment for sale in Riga, Riga center

Apartment for sale in Riga, Riga center
Stabu street, 3th floor, 2 rooms, 79.50m2
289300.00 EUR 3638.99 EUR / m2

Apartment for rent in Riga, Riga center

Apartment for rent in Riga, Riga center
Ausekla street, 4th floor, 6 rooms, 230.00m2
3000.00 EUR 13.04 EUR / m2

View all offers