+371 67114284

Zibens izraisa ugunsgrēku dzīvojamajā mājā Rēzeknē

Zibens izraisa ugunsgrēku dzīvojamajā mājā Rēzeknē

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus. Kopumā dzēsti 15 ugunsgrēki, veikti 22 glābšanas darbi, bija arī seši maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos nav cietuši vai bojā gājuši cilvēki.
Vakar, plkst. 14:06, VUGD saņēma informāciju, ka Madonas novadā, Maisēnu ezerā, iespējams ir noslīcis makšķernieks. Saskaņā ar saņemto informāciju 21.augustā apmēram 60 gadus vecais vīrietis bija devies makšķerēt un nebija atgriezies mājās. Ugunsdzēsēji glābēji ezerā apmēram 30 metrus no krasta ieraudzīja apgāzušos laivu un netālu no tās trīs metru dziļumā arī atrada noslīkušo vīrieti.
Šogad kopumā ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm jau ir izcēluši 91 noslīkušo.
Vakar, plkst. 20:31, VUGD saņēma informāciju, ka Rēzeknē, V.Seiles ielā, dzīvojamajā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka pēc zibens spēriena vienstāvu mājai ir daļēji sabrukusi ārsiena un deg siena un starpsiena. Kopējā degšanas platība bija 20m2. No degošās māja ugunsdzēsēji glābēji izglāba 83 gadus vecu sievieti.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://nra.lv/latvija/regionos/rezekne/78272-zibens-izraisa-ugunsgreku-dzivojamaja-maja-rezekne.htm
Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Авоту, 2 этаж, 3 Комнаты, 77.00m2
800.00 EUR 10.39 EUR / m2

Продают квартиру в Юрмале, Яундубулты

Продают квартиру в Юрмале, Яундубулты
Проспект Стрелниеку, 3 этаж, 3 Комнаты, 77.60m2
198000.00 EUR 2551.55 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Вецриге

Сдают квартиру в Риге, Вецриге
Улица Миесниеку, 3 этаж, 4 Комнаты, 157.80m2
4103.00 EUR 26 EUR / m2

Все предложения