+371 67114284

„YIT Celtniecība” uzrota piedurknes

„YIT Celtniecība” uzrota piedurknes

Kompānija „YIT Celtniecība” trim jau būvējamiem dzīvojamiem projektiem gada beigās pievienos vēl vienu – Imantā. Laikā līdz 2015. gadam uzņēmums ir nodomājis realizēt Rīgā pavisam astoņus jaunus dzīvojamos projektus. Par to intervijā portālam Nozare.lv pastāstīja „YIT celtniecība” valdes priekšsēdētājs Andris Bože.

Projekts „Riverstone” (74 dzīvokļi) Ķīpsalā, „Ebeļmuiža” (85 dzīvokļi) Ziepniekkalnā un dzīvojamais komplekss Tālivalža ielā 19 (80 dzīvokļi) – tie ir trīs projekti, kurus pašlaik būvē „YIT Celtneicība”. Tomēr, kā paziņoja Andris Bože, šā gada otrajā pusē viņa vadītā uzņēmuma darba apjoms palielināsies, jo Akāciju ielā 6 (att.) tiks uzsākta vēl viena projekta realizācija. Šeit plānots uzcelt deviņstāvu māju ar 63 dzīvokļiem. Tādejādi 2011. gadā „YIT Celtniecība” strādās veselos četros būvlaukumos. Uzņēmuma portfelī ir vēl četri gruntsgabali (kompānijas tīmekļa vietnē ir atrodama informācija tikai par vienu no tiem – Gulbju ielā, kur nodomāts uzcelt dzīvojamo kompleksu ar 152 dzīvokļiem). Visu gruntsgabalus plānots apgūt līdz 2015. gadam. „Mūsu klienti galvenokārt ir jaunās ģimenes, kas meklē dzīvokļus. Tās cenšas atrast to, kas viņiem patiešām vajadzīgs – dzīvokļus ar nelielu platību un maziem uzturēšanas izdevumiem. Dzīvokļu plānojumam jābūt racionālam. Tiem jāatrodas dzīvošanai ērtās vietās, lai tuvumā būtu bērnudārzs, poliklīnika un citi sociālās infrastruktūras objekti, kā arī sabiedriskais transports. Kad visas šīs komponentes saliek kopā, cilvēki, izstaigājuši visu Rīgu sūdzas, ka nav ko pirkt”, – šādi Andris Bože atbildēja uz jautājumu par to, kas motivē viņa kompāniju būvēt jaunus mājokļus.
„YIT Celtniecība” ir nodomājusi jau 2012. gadā sākt pētīt jaunu dzīvojamai apbūvei paredzētu apbūves zemesgabalu iegādes iespējas. Savukārt celtniecības darbi tajos sāksies tikai pēc 2015. gada.


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.varianti.lv/sakums/articles/show/1907
Поиск

Разместите свое предложение

Разместить предложение

Запрос предложения

Подать запрос

Получайте предложения на е-мейл

Подписаться
City Real Estate рекомендует
Сдают коммерческие помещения в Риге, Центре

Сдают коммерческие помещения в Риге, Центре
Улица Пернавас, 1 этаж, 2 Комнаты, 84.23m2
800.00 EUR 9.5 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Кришьяна Валдемара, 1 этаж, 3 Комнаты, 90.00m2
1700.00 EUR 18.89 EUR / m2

Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Аусекля, 4 этаж, 6 Комнаты, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Все предложения