+371 67114284

Valsts atbalstu mājokļa iegādei pārsvarā izmanto vidēja izmēra dzīvokļu iegādei

Valsts atbalstu mājokļa iegādei pārsvarā izmanto vidēja izmēra dzīvokļu iegādei

Valsts atbalstu mājokļa iegādei ģimenes pārsvarā izmanto vidēja izmēra dzīvokļu iegādei – aizdevuma summa, ko ar ALTUM galvojuma palīdzību aizņemas bankā, vidēji ir 60 tūkstoši eiro, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas apskatā sniegtā informācija. 

Tie lielākoties ir mājokļi iepriekšējos gados būvētos daudzdzīvokļu namos, visbiežāk - divistabu dzīvokļi. Ģimeņu pirmā izvēle ir gatava mājokļa iegāde, un tikai 4% ģimeņu aizņemas būvniecībai, savukārt jauno projektu īpatsvars ir zem 10%, arī privātmājas iegādājas salīdzinoši reti - aptuveni 6% gadījumu. 

Divu gadu laikā programma ir palīdzējusi vairāk nekā 6200 ģimenēm tikt pie atbilstoša lieluma mājokļiem. Lēmumi par garantijas piešķiršanu tiek pieņemti vidēji 3 dienu laikā.

Поиск

Разместите свое предложение

Разместить предложение

Запрос предложения

Подать запрос

Получайте предложения на е-мейл

Подписаться
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Лачплеша, 2 этаж, 2 Комнаты, 50.00m2
700.00 EUR 14 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Элизабетес, 2 этаж, 3 Комнаты, 94.90m2
2278.00 EUR 24 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе
Ранькя дамбис, 5 этаж, 2 Комнаты, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Все предложения