+371 67114284

Ungārijā atceļ nekustamā īpašuma nodokli

www.apollo.lv
Ungārijā atceļ nekustamā īpašuma nodokli
«Apollo» [email protected]
02.02.2010


Ungārijas Konstitucionālā tiesa atcēlusi pagājušajā gadā ieviesto nekustamā īpašuma nodokli, vēsta «Newsru.com».
Tiesas lēmums nozīmē, ka Ungārijas valsts budžetam garām aizslīdēs aptuveni 260 miljoni ASV dolāru, ko valdība bija cerējusi šajā gadā iekasēt no šī nodokļa ieviešanas.

Tomēr Konstitucionālā tiesa pašu nodokli neuzskata par antikonstitucionālu. Iebildumi tiesai radās par nodokļa apmēra noteikšanu atkarībā no nekustamā īpašuma vērtības. Nodoklis tika noteikts balstoties uz īpašuma tirgus vērtību un nodokļu maksātājiem pašiem vajadzēja noteikt sava īpašuma tirgus vērtību, norādot to nodokļu iekasētājiem iesniedzamajā deklarācijā.

Tajā pašā laikā nodokļu iekasētāji sev noteica tiesības pašiem noteikt konkrētā īpašuma vērtību un nodokļu maksātājus sodīt, ja nodokļu uzlicēju novērtējums ir bijis par 10% lielāks nekā nodokļu maksātāja noteiktais novērtējums.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.apollo.lv/portal/ipasums/articles/193011
Поиск

Разместите свое предложение

Разместить предложение

Запрос предложения

Подать запрос

Получайте предложения на е-мейл

Подписаться