+371 67114284

Trešā restorāna izveidē Tallinā LIDO investējis 1,2 miljonus eiro

Trešā restorāna izveidē Tallinā LIDO investējis 1,2 miljonus eiro

Db.lv, 2016. gada 15. februāris

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums LIDO atvēris jau trešo restorānu Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Jaunais restorāns atrodas tirdzniecības centrā Mustamäe, un tā izveidē LIDO investējis 1,2 miljonus eiro, informē uzņēmumā.

«Teju septiņu gadu laikā kopš pirmā LIDO restorāna atvēršanas Tallinā esam labi iepazinuši kaimiņvalsts tirgu. Trešā restorāna atvēršana Tallinā bija loģisks solis mūsu attīstībā un rādītājs, ka LIDO plāni Igaunijā ir nopietni un tālejoši,» stāsta AS LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Jaunais restorāns atrodas tirdzniecības centra 2. stāvā, un tā plānojuma pamatā ir LIDO tradicionālais atklātās virtuves princips, gatavojot ēdienu klientu acu priekšā un ļaujot katram sakomplektēt maltīti atbilstoši savām vēlmēm. 617 kvadrātmetru plašajā klientu zālē vienlaikus iespējams apkalpot 360 klientus. Jaunajā restorānā strādās 100 darbinieku.

LIDO darbību Tallinā uzsāka 2009. gadā, atverot restorānu tirdzniecības centrā Solaris Tallinas centrā. Pērnā gada martā tika atvērts LIDO restorāns rekonstruētajā tirdzniecības centrā Ülemiste. Līdz ar tā atvēršanu 2015. gadā LIDO apgrozījums Igaunijas tirgū pieaudzis par teju 55%, salīdzinot ar 2014. gadu.

Поиск

Разместите свое предложение

Разместить предложение

Запрос предложения

Подать запрос

Получайте предложения на е-мейл

Подписаться
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Рупниецибас, 3 этаж, 4 Комнаты, 145.00m2
1800.00 EUR 12.41 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Рупниецибас, 6 этаж, 3 Комнаты, 128.10m2
1800.00 EUR 14.05 EUR / m2

Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Аусекля, 4 этаж, 6 Комнаты, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Все предложения