+371 67114284

Rīgas katedrāle iegūs zelta spožumu

Rīgas katedrāle iegūs zelta spožumu

Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles centrālais kupols drīzumā iegūs ilgi cerēto zelta spožumu un jaunus gleznojumus tā iekšpusē.

Tuvākajās dienās ar projekta Svet atbalstu tiks uzsākta katedrāles centrālā kupola apzeltīšana 450 kvadrātmetru platībā. Savukārt kupola iekšpusē plānots Jēzus Kristus un erceņģeļu attēlu gleznojums. «Šis ir jauns posms darbā, kuru esam sākuši jau pirms 11 gadiem. Izdarīts ir daudz – atjaunota katedrāles fasāde, sienu gleznojumi, veikta zvana torņa apzeltīšana,» padarīto uzskaita projekta Svet iniciators un uzņēmuma Skonto būve valdes priekšsēdētājs Guntis Rāvis.
Rekonstrukcijas darbi centrālā kupola iekšpusē un ārpusē tiek plānoti līdz rudenim. Kupola iekšdarbus sarežģī īpašu sastatņu neesamība, ar kurām būtu vieglāk veikt gleznojumus, taču to izmaksas ir pārāk augstas. Katedrāles centrālā kupola diametrs ir 13,5 metri.

Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://nra.lv/latvija/riga/97078-rigas-katedrale-iegus-zelta-spozumu.htm
Поиск
City Real Estate рекомендует
Продают квартиру в Риге, Зиепниеккалнсе

Продают квартиру в Риге, Зиепниеккалнсе
Улица Зиепниеккална, 6 этаж, 3 Комнаты, 133.00m2
265000.00 EUR 1992.48 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе
Ранькя дамбис, 5 этаж, 2 Комнаты, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Вецриге

Сдают квартиру в Риге, Вецриге
Улица Рихарда Вагнера, 4 этаж, 4 Комнаты, 123.40m2
3000.00 EUR 24.31 EUR / m2

Все предложения