+371 67114284

Piedāvā iespēju atjaunot bērnu rotaļu laukumus

Piedāvā iespēju atjaunot bērnu rotaļu laukumus

Lelde Petrāne, 2015. gada 19. augusts

SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) sagatavojis jaunu piedāvājumu saviem klientiem - dzīvokļu īpašniekiem - bērnu rotaļu laukumu atjaunošanai vai izveidei no jauna, informē Rīgas dome.

Ir sagatavoti trīs dažādu uzņēmumu iesniegtie piedāvājumi bērnu rotaļu laukumu uzstādīšanai. Mājas dzīvokļu īpašnieku kopība var lemt par atsevišķu rotaļu laukumu elementu vai par noteiktu komplektu uzstādīšanu, izvērtējot sagatavoto piedāvājumu izmaksu salīdzinājumu un izvēloties sev piemērotāko.

Ir mājas, kuru piesaistītajā teritorijā atrodas novecojuši bērnu laukumi vai arī vēsturiski tādi nemaz nav ierīkoti. Vairāku bērnu laukumu konstrukcijas laika gaitā ir novecojušas un daudzkārt remontētas, tostarp arī tādas konstrukcijas, kuras nācās demontēt, lai tās nebūtu bīstamas bērniem.

Par bērnu rotaļu laukumu elementu vai komplektu uzstādīšanu mājas piesaistītajā teritorijā jālemj dzīvokļu īpašnieku kopībai, norādot darbu izpildei nepieciešamā finansējuma avotu - tas var būt mājas esošais finanšu līdzekļu uzkrājums vai lēmums par jauna uzkrājuma veidošanu.

Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе
Ранькя дамбис, 5 этаж, 2 Комнаты, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Вецриге

Сдают квартиру в Риге, Вецриге
Улица Миесниеку, 3 этаж, 4 Комнаты, 157.80m2
4103.00 EUR 26 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Рупниецибас, 2 этаж, 4 Комнаты, 145.00m2
2000.00 EUR 13.79 EUR / m2

Все предложения