+371 67114284

Parādu dēļ apkuri Rīgā nepieslēdz "LAF nami" apsaimniekotajām mājām

Parādu dēļ apkuri Rīgā nepieslēdz "LAF nami" apsaimniekotajām mājām

Bez apkures Rīgā joprojām ir vairāku namu apsaimniekošanas uzņēmuma "LAF nami" apsaimniekoto māju iemītnieki, jo uzņēmums nav samaksājis AS "Rīgas siltums" un nav arī spējis sarunu ceļā vienoties par parāda samaksu pa daļām.

Četru māju iedzīvotāji jau tuvākajās dienās var nonākt fakta priekšā, kad "LAF nami" lielo parādu dēļ atteiksies šīs mājas turpmāk apsaimniekot, raksta laikraksts "Diena". "LAF nami" siltuma ražotājam nav maksājis kopš aprīļa.
Namu apsaimniekotāju faktiski neesot iespējams sazvanīt, kas arī raisījis namu iedzīvotāju sašutumu. "LAF namu" birojā sastaptā lietvede skaidrojusi, ka valdes loceklis Andris Griķis tieši tai brīdī esot devies uz "Rīgas siltumu" ar vēstuli, kurā lūdzis ļaut parādu segt pa daļām. Pēc lietvedes vārdiem, uzņēmuma likstas saistītas ar banku pārņemtajiem dzīvokļiem, jo pat veiksmīgas izsoles gadījumā komunālo maksājumu parāds netiek samaksāts.
Vēlāk Griķis pastāstījis, ka piedāvājis "Rīgas siltumam" garantijas vēstuli ar solījumu pirmo maksājumu veikt pēc divām nedēļām, tomēr saņemts atteikums. Kopumā "LAF namu" parāds siltuma ražotājam ir ap 50 000 latu. Apkurei joprojām nav pieslēgtas astoņas mājas no 18, ko uzņēmums šobrīd apsaimnieko, - četrām parāds esot mazāks un cerības siltumu pieslēgt lielākas, bet no otrām četrām "LAF nami" domājot atteikties.
Kā raksta laikraksts, par "LAF nami" iedzīvotāji sūdzējušies vairākus gadus. Agrāk tas saucās "Lafipa N" un pabija arī Latvijas Nekustamā īpašuma pārvaldnieku asociācijas melnajā sarakstā kā uzņēmums, kas rada problēmas komunālo pakalpojumu piegādātājiem, dzīvokļu īrniekiem un īpašniekiem.
Ziņu aģentūra LETA


Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://nra.lv/latvija/riga/82569-paradu-del-apkuri-riga-nepiesledz-laf-nami-apsaimniekotajam-majam.htm
Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Блауманя, 6 этаж, 2 Комнаты, 85.00m2
1200.00 EUR 14.12 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе
Ранькя дамбис, 5 этаж, 2 Комнаты, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе

Сдают квартиру в Риге, Агенскалнсе
Ранькя дамбис, 16 этаж, 2 Комнаты, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Все предложения