+371 67114284

Kredītņēmēju atbalsta programmu var arī nepieņemt

www.db.lv
Kredītņēmēju atbalsta programmu var arī nepieņemt
Vēsma Lēvalde
12.05.2010

Kredītņēmēju atbalsta programma ir lieka līdzekļu izšķērdēšana, uzskata Kredītņēmēju apvienība. Savukārt valdības vadītājs Valdis Dombrovskis atzīst, ka programmu var arī nepieņemt.

Līdzekļus, ko valdība nolēmusi atvēlēt šai programmai, labāk būtu novirzīt sociālajam spilvenam, LNT raidījumā 900 sekundes norādīja Kredītņēmēju apvienības jurists Reinis Bērziņš. Kredītņēmēji, kuriem pērn gada vidū sākās problēmas ar bankām, šobrīd jau zaudē savus mājokļus, apgalvoja jurists. Viņiem nepieciešama gan sociāla, gan psiholoģiska palīdzība, viņš uzsvēra. Savukārt iecerētā atbalsta programma pēc būtības esot tikai vēl viens kredīts, kas agri vai vēlu tāpat būs jāatdod. Turklāt kopējā situācijā programma ir neliels piliens – slikto kredītu apjoms Latvijā jau esot sasniedzis 28,6%

Savukārt Ministru prezidents atzina, ka programmas pieņemšanu sarežģī arī banku nostāja, kas nevēloties uzņemties savu daļu atbildības par situāciju kredītu jomā. Programma ietver saistību bankām – restrukturizējot kredītus, norakstīt daļu pamatsummas, viņš sacīja. Šodien, 12. maijā, valdība uzklausīšot gan kredītņēmējus, gan bankas, gan Finanšu ministrijas argumentus. Tomēr pastāv iespēja, ka kredītņēmēju atbalsta programmu var nepieņemt, viņš atzina.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://db.lv/r/474-visas-zinas/222624-kreditnemeju-atbalsta-programmu-var-ari-nepienemt
Поиск
City Real Estate рекомендует
Продают дом в Айзкраукльском районе, Яунелгава

Продают дом в Айзкраукльском районе, Яунелгава
Улица Йeлгавас, 2 этажей, 7 Комнаты, 311.00m2
22000.00 EUR 70.74 EUR / m2

Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Йeрузалемес, 4 этаж, 2 Комнаты, 127.30m2
590000.00 EUR 4634.72 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Бривибас, 3 этаж, 2 Комнаты, 55.00m2
450.00 EUR 8.18 EUR / m2

Все предложения