+371 67114284

Jaunos mājokļus iegādājas arī kā investīciju

Jaunos mājokļus iegādājas arī kā investīciju

Lelde Petrāne, 2014. gada 13. augusts

Patlaban daļa pircēju jaunos mājokļus vēlas iegādāties arī investīciju nolūkos. Visbiežāk šādos gadījumos nopirkto īpašumu plānots piedāvāt īres tirgū, secinājis nekustamā īpašuma uzņēmums Latio.

«Ņemot vērā stabilo pieprasījumu pēc īres dzīvokļiem gan Rīgas centrā, gan mikrorajonos, kā viena no iespējām tiek izskatīta mājokļa iegāde tā tālākai izīrēšanai. Šādiem mērķiem pircēji pārsvarā meklē jaunos mājokļus par cenu līdz 100 000 eiro,» skaidro Latio tirdzniecības vadītājs Aldis Riekstiņš.

Atkarībā no īpašuma iegādes cenas un īres maksas lieluma jauno dzīvokļu ienesīgums no īres patlaban varot sasniegt 4,5–6,5% gadā, norāda speciālists. Īrnieku pieprasītākie ir dzīvokļi platībā līdz 80 kvadrātmetriem un par īres maksu 350 – 450 eiro mēnesī.

Jauno dzīvokļu pārdošanas cenu pieaugums pēc straujāka lēciena pirmajos pēckrīzes gados šogad kļuvis mērenāks. Saskaņā ar Latio datiem Rīgas mikrorajonos jauno dzīvokļu vidējā cena gada otrajā ceturksnī bija par 4,5% augstāka nekā pirms gada. Vairākos iepriekšējos gados jauno dzīvokļu cenas ik ceturksni gada griezumā auga par 10–15%.

Поиск

Разместите свое предложение

Разместить предложение

Запрос предложения

Подать запрос

Получайте предложения на е-мейл

Подписаться
City Real Estate рекомендует
Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Рупниецибас, 6 этаж, 3 Комнаты, 114.50m2
590000.00 EUR 5152.84 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Элизабетес, 2 этаж, 2 Комнаты, 47.00m2
795.00 EUR 16.91 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Рупниецибас, 3 этаж, 4 Комнаты, 145.00m2
2000.00 EUR 13.79 EUR / m2

Все предложения