+371 67114284

Evergrande noliedz apgalvojumus par tuvojošos bankrotu

Evergrande noliedz apgalvojumus par tuvojošos bankrotu
Ķīnas nekustamo īpašumu attīstīšanas gigants "Evergrande" pirmdien paziņoja, ka saskaras ar vēl nepieredzētām grūtībām, taču noliedza baumas, ka kompānija ar pasaulē vislielākajām parādsaistībām drīzumā piedzīvos bankrotu.
Honkongas akciju biržā kotētā uzņēmuma parādsaistības pārsniegušas 300 miljardus ASV dolāru pēc aizņēmumiem vairāku gadu garumā, lai finansētu straujo izaugsmi un vairāku nekustamo īpašumu, kā arī citu aktīvu, tostarp Ķīnas futbola komandas, iegādes darījumus.
Taču "Evergrande" pēdējos gados saskāries ar grūtībām apmaksāt savas parādsaistības, un Pekinas vēršanās pret nekustamo īpašumu sektoru vēl vairāk apgrūtinājušas iespējas iegūt finansējumu, raisot bažas par uzņēmuma iespējamu bankrotu.
Pēdējā laikā aizvien vairāk izskan ziņas par mājokļu pircēju protestiem Ķīnā, viņiem bažījoties par savu investīciju drošību un liekot "Evergrande" censties mazināt radušos saspīlējumu.
"Nesenie internetā novērotie komentāri par "Evergrande" restrukturizāciju ir pilnībā nepatiesi," paziņojis uzņēmums.
Uzņēmums skaidro, ka tas patiesi saskāries ar vēl nepieredzētām grūtībām, taču turpinās īstenot savas korporatīvās saistība un centīsies atjaunot darbību.
"Capital Economics" pagājušajā nedēļā vēstīja, ka "Evergrande" uz jūnija beigām bija 1,4 miljoni nekustamo īpašumu, ko tas apņēmies pabeigt.
Kā ziņots, "Evergrande" septembra sākumā otro reizi divās dienās tika samazināts kredītreitings, raisot bažas, ka uzņēmums piedzīvos bankrotu.
Liela daļa analītiķu brīdina, ka bankrots radītu nopietnas sekas pasaulē otrajai lielākajai ekonomikai, jo uzņēmums Ķīnā nodarbina 200 000 cilvēku, kā arī netieši rada 3,8 miljonus darbavietu.
Raksta pilno versiju var aplūkot: https://www.db.lv/zinas/evergrande-noliedz-apgalvojumus-par-tuvojosos-bankrotu-504471
Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Вецриге

Сдают квартиру в Риге, Вецриге
Улица Калькю, 4 этаж, 3 Комнаты, 80.00m2
1100.00 EUR 13.75 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Дзирнаву, 5 этаж, 1 Комнаты, 25.00m2
360.00 EUR 14.4 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Авоту, 1 этаж, 2 Комнаты, 42.00m2
300.00 EUR 7.14 EUR / m2

Все предложения