+371 67114284

Dzīvojamu telpu segmentā jāorientējas uz vietējiem iedzīvotājiem

Dzīvojamu telpu segmentā jāorientējas uz vietējiem iedzīvotājiem

Žanete Hāka, 2016. gada 30. jūnijs

Pieprasījums dzīvojamo telpu segmentā no ārzemnieku puses ir minimāls, tādēļ patlaban ir jāorientējas uz vietējiem iedzīvotājiem, diskusijā par nozari sacīja SEB bankas Nekustamo īpašumu finansēšanas pārvaldes vadītāja Jeļena Gavrilova.

Viņa novērojusi, ka pieprasītākie patlaban ir 1-3 istabu dzīvokļi, taču aizvien ir vērojamas problēmas ar pirmās iemaksas veikšanu. Altum programma palīdz kustināt tirgu, taču ne visi var saņemt finansējumu šajā programmā, jo attīstītie projekti ir domāti arī citiem pircējiem, piemēram, tādiem, kuriem vēl nav bērnu, piebilst eksperte.

Viņa uzsvēra, ka potenciāls tirgū ir lieliem projektiem, jo, attīstot ekonomiskās klases dzīvokļus, peļņas marža ir maza, tādēļ pelnīt var tikai uz apjomu.

Iedzīvotāju prasības ir, lai dzīvokļi būtu normālā vietā, par adekvātu cenu, ar apdari, - tādus dzīvokļus cilvēki ir gatavi pirkt un bankas gatavas finansēt, viņa piebilst.

Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Валмиерас, 4 этаж, 2 Комнаты, 50.00m2
450.00 EUR 9 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Мартас, 2 этаж, 3 Комнаты, 78.00m2
1050.00 EUR 13.46 EUR / m2

Продают квартиру в Юрмале, Яундубулты

Продают квартиру в Юрмале, Яундубулты
Проспект Стрелниеку, 3 этаж, 3 Комнаты, 77.60m2
198000.00 EUR 2551.55 EUR / m2

Все предложения