+371 67114284

Dzirkals: Latvija vēlas iekasēt lielākus nodokļus no muļķiem, kuri tos maksā

www.db.lv
Dzirkals: Latvija vēlas iekasēt lielākus nodokļus no muļķiem, kuri tos maksā
M. Ķirsons, Db.lv
26.01.2010


«Latvija ir izvēlējusies nevis iekasēt nodokļus no visiem, kuriem tie būtu jāmaksā, bet iekasēt lielākus nodokļus no tiem muļķiem, kuri tos maksā.»
Tā LTV raidījumā Sarkanā līnija atzina SIA LEC padomes loceklis Pēteris Dzirkals. Viņš uzsvēra, ka viena no Latvijas lielākajām bēdām ir nelegālā ekonomika un tāpēc neiekasētie nodokļi, kas pēc dažādiem aprēķiniem ir aptuveni 1 miljards latu gadā. Ja nodokļus iekasētu no visiem, kuriem tie būtu jāmaksā, tad nebūtu bijis jāpalielina nodokļus, prognozēja LEC padomes loceklis.

P. Dzirkals arī atzina, ka agrāk prognozētā attīrīšanās būvniecībā nav notikusi, un ne tādā pakāpē kādā tai būtu bijis jānotiek. «Brīnos par to, jo domāju, ka daudzi uzņēmumi būs bankrotējuši jo nav skaidrs uz kādiem pamatiem tie šobrīd dzīvo. Bet tas plašāks jautājums un saistīts ar valsts politiku — ko valsts pieļauj un ko ne,» uzsvēra P. Dzirkals.



Raksta pilno versiju var aplūkot:
http://www.db.lv/a/2010/01/26/Dzirkals_Latvija_velas_i
Поиск
City Real Estate рекомендует
Сдают квартиру в Риге, Вецриге

Сдают квартиру в Риге, Вецриге
Улица Яня, 4 этаж, 3 Комнаты, 97.00m2
960.00 EUR 9.9 EUR / m2

Сдают квартиру в Риге, Центре

Сдают квартиру в Риге, Центре
Улица Артилерияс, 2 этаж, 4 Комнаты, 140.00m2
3000.00 EUR 21.43 EUR / m2

Продают квартиру в Риге, Центре

Продают квартиру в Риге, Центре
Улица Дзирнаву, 1 этаж, 2 Комнаты, 58.70m2
226000.00 EUR 3850.09 EUR / m2

Все предложения