Sadarbības partneri

Aljeta Erdmane

Nekustamā īpašuma speciāliste

 aljeta@cityreal.lv

 +371 28390696

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Dainars Bernics

Nekustamā īpašuma speciālists

 dainars@cityreal.lv

 +371 24508875

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Dinārs Naglis

Nekustamā īpašuma speciālists

 dinars@cityreal.lv

 +371 27065511

lv  ru  gb  de 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Edgars Priede

Nekustamā īpašuma speciālists

 edgars@cityreal.lv

 +371 27065516

lv  ru  gb  de 

whatsapp viber

vCard | saglabāt vizītkarti


Ernests Ēriks Markovskis

Nekustamā īpašuma speciālists
Sertificēts Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) biedrs
Sertifikāts AA-122

 ernests@cityreal.lv

 +371 29904259

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Eva Cielava

Nekustamā īpašuma speciāliste

 eva@cityreal.lv

 +371 24664160

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Inta Priede

Nekustamā īpašuma speciāliste

 inta.priede@cityreal.lv

 +371 27065530

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Madara Straume

Nekustamā īpašuma speciāliste

 madara@cityreal.lv

 +371 27065514

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Marks Marjans

Nekustamā īpašuma speciālists

 marks@cityreal.lv

 +371 24606436

lv  ru  gb  es 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Sandra Stuce

Nekustamā īpašuma speciāliste

 sandra@cityreal.lv

 +371 27065575

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Ilona Skara

Nekustamā īpašuma speciālists

 ilona@cityreal.lv

 +371 27065515

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Inta Putene

Nekustamā īpašuma speciāliste

 inta@cityreal.lv

 +371 27065570

lv  ru 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti


Viktorija

Nekustamā īpašuma speciāliste

 viktorija@cityreal.lv

 +371 24606437

lv  ru  gb 

vCard | saglabāt vizītkarti


Atsauksmes

Vladimirs Morozovs | Огромное спасибо Владимиру! Надежный и профессиональный подход к делу. В кротчайший срок и с ожидаемым результатом завершение сделки! Очень довольны! Абсолютно рекомендую специалиста!

Natalija Ceicane / 08.08.2019


Vladimirs Morozovs | Благодарю Владимира за профессионализм и скорость проведения сделки.Успехов,карьерного роста, новых возможностей, в общем мои наилучшие пожелания.

Евгений / 08.08.2019


Ernests Ēriks Markovskis | Ernests has always been very engaged to find the perfect apartment for me. With his permanent availability and high professionalism it was possible to find quickly the right place. I am very thankful and would definitely recommend him as a real estate agent. If I need a new apartment for some I would definitely get back in touch with him.

Sarah Klempin / 30.07.2019


Ernests Ēriks Markovskis | Эрнест всегда на связи, пунктуален, внимателен. Уделил нам много внимания при просмотре квартир и ответил на все вопросы. Спасибо!

Екатерина / 26.07.2019

 
Ielādēt nākamās atsauksmes