Sadarbības partneri

Aljeta Erdmane

Nekustamā īpašuma speciāliste

 aljeta@cityreal.lv

 +371 28390696

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Anda Kolosova

Nekustamā īpašuma speciāliste

 anda@cityreal.lv

 +371 27065512

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Baiba Kalniņa

Nekustamā īpašuma speciāliste

 baiba@cityreal.lv

 +371 29990454

lv  ru 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Dainars Bernics

Nekustamā īpašuma speciālists

 dainars@cityreal.lv

 +371 24508875

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Dinārs Naglis

Nekustamā īpašuma speciālists

 dinars@cityreal.lv

 +371 27065511

lv  ru  gb  de 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Edgars Priede

Nekustamā īpašuma speciālists

 edgars@cityreal.lv

 +371 27065516

lv  ru  gb  de 

whatsapp viber

vCard | saglabāt vizītkarti

Ernests Ēriks Markovskis

Nekustamā īpašuma speciālists
Sertificēts Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) biedrs
Sertifikāts AA-122

 ernests@cityreal.lv

 +371 29904259

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Inta Priede

Nekustamā īpašuma speciāliste

 inta.priede@cityreal.lv

 +371 27065530

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Lauris Ceplītis

Nekustamā īpašuma speciālists
Sertificēts Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) biedrs
Sertifikāts A-143

 lauris@cityreal.lv

 +371 26005388

lv  ru  gb 

whatsapp viber

vCard | saglabāt vizītkarti

Liene Kaimiņa

Nekustamā īpašuma speciāliste

 liene@cityreal.lv

 +371 26005630

lv  ru  gb  de 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Madara Rone

Nekustamā īpašuma speciāliste

 madara@cityreal.lv

 +371 27065514

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Nataļja Dargele

Nekustamā īpašuma speciāliste

 natalja@cityreal.lv

 +371 29953599

lv  ru  gb 

whatsapp viber

vCard | saglabāt vizītkarti

Sandra Stuce

Nekustamā īpašuma speciāliste

 sandra@cityreal.lv

 +371 27065575

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Vladimirs Morozovs

Nekustamā īpašuma speciālists

 vladimirs@cityreal.lv

 +371 29536515

lv  ru  gb  it 

whatsapp facebook instagram linkedin draugiem google twitter skype viber

vCard | saglabāt vizītkarti

Ilona Skara

Nekustamā īpašuma speciālists

 ilona@cityreal.lv

 +371 27065515

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Inta Putene

Nekustamā īpašuma speciāliste

 inta@cityreal.lv

 +371 27065570

lv  ru 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Ivonna Bradlija

Nekustamā īpašuma speciāliste

 ivonna@cityreal.lv

 +371 29695741

lv  ru  gb 

whatsapp

vCard | saglabāt vizītkarti

Atsauksmes

Lauris Ceplītis | Отзыв о сотрудничестве с Лаурисом Цеплитисом.

Выражаю свою огромномную благодарность лучшему агенту по недвижимости!
Лаурис -это суперпрофессионал своего дела и очень позитивный,порядочный,пунктуальный и ответственный человек.Сотрудничать с ним -одно удовольствие.Знание своего дела ,опыт ,отношение к работе и к клиенту очень радуют ,восхищают и вызывают уважение.Моя недвижимость продана в те сроки и таким образом как я хотела.Также я получила не просто мастера своего дела,но и еще и прекрасного человека,которому можно доверять !Я очень довольна сотрудничеством с Лаурисом.Рекомендую его как профессионала с большой буквы.
Лаурис, огромное тебе спасибо!

С уважением,Инга.

Инга Зирне / 06.04.2018


Lauris Ceplītis | Tiešām profesionālis savā jomā - superaģents! Mūsu sadarbība bija tiešām kvalitatīva, bija iespēja redzēt, Lauris strādā ļoti profesionāli!

Madara Katlapa / 30.11.2017


Lauris Ceplītis | Dzivojam Nujorka. Esam laimigi, ka ar gudru zinju izvelejamies Lauris Ceplitis par musu ipasuma pardossanas agentu. Vins ir loti korekts, zinoss, sirsnigs, mierigs, un loti loti izpalidzigs. Lauris ir viens no retajiem, kuram priekss mums vienmer ir LAIKS! Lauris bija ari musu pardossanas pilvarotais. Vinam var uzticeties! Izsakam vislielako pateicibu Laurim Ceplitim par teicamo darbu un lielo cilvekmilestibu. Uz talako sadarbibu.

Ina Kadile $ Janis Kadilis / 28.11.2017

 
Ielādēt nākamās atsauksmes