Sadarbības partneri

Aljeta Erdmane

Nekustamā īpašuma speciāliste

 aljeta@cityreal.lv

 +371 28390696

lv  ru  gb 

whatsapp

Anda Kolosova

Nekustamā īpašuma speciāliste

 anda@cityreal.lv

 +371 27065512

lv  ru  gb 

whatsapp

Dainars Bernics

Nekustamā īpašuma speciālists

 dainars@cityreal.lv

 +371 24508875

lv  ru  gb 

whatsapp

Dinārs Naglis

Nekustamā īpašuma speciālists

 dinars@cityreal.lv

 +371 27065511

lv  ru  gb  de 

whatsapp

Edgars Priede

Nekustamā īpašuma speciālists

 edgars@cityreal.lv

 +371 27065516

lv  ru  gb  de 

whatsapp viber

Ernests Ēriks Markovskis

Nekustamā īpašuma speciālists

 ernests@cityreal.lv

 +371 29904259

lv  ru  gb 

whatsapp

Gundars Jakovļevs

Nekustamā īpašuma speciālists

 gundars@cityreal.lv

 +371 23305973

lv  ru  gb 

whatsapp facebook linkedin

Ilona Skara

Nekustamā īpašuma speciālists

 ilona@cityreal.lv

 +371 27065515

lv  ru  gb 

whatsapp

Ingrīda Punka

Nekustamā īpašuma speciāliste

 ingrida@cityreal.lv

 +371 27065510

lv  ru 

whatsapp facebook draugiem skype

Inta Priede

Nekustamā īpašuma speciāliste

 inta.priede@cityreal.lv

 +371 27065530

lv  ru  gb 

whatsapp

Inta Putene

Nekustamā īpašuma speciāliste

 inta@cityreal.lv

 +371 27065570

lv  ru 

whatsapp

Ivonna Bradlija

Nekustamā īpašuma speciāliste

 ivonna@cityreal.lv

 +371 29695741

lv  ru  gb 

whatsapp

Kristīne Saldeniece

Nekustamā īpašuma speciāliste

 kristine.saldeniece@cityreal.lv

 +371 20263170

lv  gb 

whatsapp facebook

Lauris Ceplītis

Nekustamā īpašuma speciālists
Sertificēts Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) biedrs
Sertifikāts A-143

 lauris@cityreal.lv

 +371 26005388

lv  ru  gb 

whatsapp viber

Liene Kaimiņa

Nekustamā īpašuma speciāliste

 liene@cityreal.lv

 +371 26005630

lv  ru  gb  de 

whatsapp

Madara Rone

Nekustamā īpašuma speciāliste

 madara@cityreal.lv

 +371 27065514

lv  ru  gb 

whatsapp

Nataļja Dargele

Nekustamā īpašuma speciāliste

 natalja@cityreal.lv

 +371 29953599

lv  ru  gb 

whatsapp viber

Raitis Velps

Nekustamā īpašuma speciālists Rīgā

 raitis@cityreal.lv

 +371 27316136

lv  ru  gb 

whatsapp facebook instagram linkedin draugiem google twitter

Sandra Stuce

Nekustamā īpašuma speciāliste

 sandra@cityreal.lv

 +371 27065575

lv  ru  gb 

whatsapp

Viktors Eikerts

Nekustamā īpašuma speciālists

 viktors@cityreal.lv

 +371 29250290

lv  ru 

whatsapp

Vladimirs Morozovs

Nekustamā īpašuma speciālists

 vladimirs@cityreal.lv

 +371 29536515

lv  ru  gb  it 

whatsapp facebook instagram linkedin draugiem google twitter skype viber