Vidzemes šosejas Sēnītes mezglā slēgs rotācijas apli

Vidzemes šosejas Sēnītes mezglā slēgs rotācijas apli
Atsāksies būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei - no 24. marta Sēnītes mezglā būs slēgts rotācijas aplis un satiksme tiks organizēta pa jaunizbūvētām apgriešanās vietām uz Vidzemes šosejas, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi".
Satiksme tiks organizēta pa divām joslām pa abām brauktuvēm un tikai atsevišķos posmos, kur tiks veikti darbi, pa vienu joslu.
Pērn aprīlī sāktajos būvdarbos ceļam ir ieklāta asfalta apakškārta un saistes kārta, uzsākta satiksmes pārvadu pārbūve, atjaunotas caurtekas un gājēju tuneļi, kā arī apgaismojums un gājēju luksofors Vangažos.
Šogad atlikušie darbi ir asfalta virskārtas ieklāšana abās brauktuvēs, ceļa pārvadu apakšējo daļu remonts un Sēnītes mezgla rotācijas apļa pārbūve.
Būvdarbus Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei veic piegādātāju apvienība Binders un ACB, to līgumcena ir 46,5 miljoni eiro (ar PVN). Darbi tiek finansēti no valsts budžeta un no ES Kohēzijas fonda līdzekļiem. Būvdarbus plānots pabeigt šoruden.
Būvdarbu posms ir 14 km garš, taču, ņemot vērā to, ka katrā braukšanas virzienā ir divas joslas, seguma pastiprināšana tiek veikta kopumā vairāk nekā 30 kilometros ceļa. Projekta ietvaros tiek atjaunoti arī septiņi ceļa pārvadi un divi tuneļi Sēnītes mezglā, kā arī divi pārvadi pie Vangažiem un divas caurtekas. 1,65 km garumā ceļa sega tiek pārbūvēta arī uz autoceļa Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža (Valka) (A3) tā sākumposmā.
Vidzemes šosejas (A2) posms no Garkalnes līdz Sēnītei ir izbūvēts 1974. gadā. Pēdējo reizi seguma atjaunošanas darbi tur nelielos posmos ir veikti pagājušā gadsimta beigās un šī gadsimta sākumā.
Raksta pilno versiju var aplūkot:
https://www.db.lv/zinas/vidzemes-sosejas-senites-mezgla-slegs-rotacijas-apli-495612
Search
City Real Estate recommends
House for sale in Limbazu district, Skultes parish

House for sale in Limbazu district, Skultes parish
Stienes muiža, 2 floors, 15 rooms, 380.00m2
18900.00 EUR 49.74 EUR / m2

Commercial premises for lease in Riga, Riga center

Commercial premises for lease in Riga, Riga center
Krisjana Barona street, 6th floor, 4 rooms, 118.00m2
1575.00 EUR 13.35 EUR / m2

Apartment for sale in Riga district, Saulkrasti

Apartment for sale in Riga district, Saulkrasti
Ainazu street, 4th floor, 2 rooms, 81.00m2
165000.00 EUR 2037.04 EUR / m2

View all offers